Tvedestrands-politiker Knut Aall er fortsatt suspendert fra Høyre.
Tvedestrands-politiker Knut Aall er fortsatt suspendert fra Høyre.

Disse stiller til valg i Tvedestrand

Dette er valglistene til kommunevalget i Tvedestrand i 2019.

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

-

June Marcussen 1975 Gjeving

-

Anders Lyche Oppegaard 1972 Sentrum

Marianne Landaas (60) blir Tvedestrand Høyres ordførerkandidat i kommunevalget neste år.
Marianne Landaas (60) blir Tvedestrand Høyres ordførerkandidat i kommunevalget neste år.

-

Rune Lien 1979 Skuggevik

-

Michelle C Myklebostad 1977 Sentrum

-

Nina Sperre Nilse 1983 Gjeving

-

Kristian Skavnes 1945 Sentrum

-

Lise Besserudhagen 1982 Laget

-

Sven Inge Marcussen 1968 Sentrum

-

Martha M Hansen 1961 Sentrum

-

Karen Ferris 1985 Dypvåg

-

Tor Granerud 1975 Sentrum

-

Eivind Sandnes 1959 Songe

-

Fereshte Rezai 1998 Sentrum

-

Ralph Magne Blair Johansen 1963 Børøya

-

Charlotte Lindvik 1981 Gjeving

-

Ove Sundsdal 1964 Sentrum

-

Ellen Janne Broms 1976 Sentrum

-

Line Øvernes Mørch 1961 Sentrum

-

Hawa Abdikarin 1993 Sentrum

-

Emil Pedersen 1949 Børøya

-

Kari K Laurendz 1962 Lyngør

-

Hans Jørgen Mørch 1961 Sentrum

-

Knut Arne Songedal 1981 Langang

-

Olaf Kristoffersen 1949 Børøya

-

Camilla Kulland  1970 Sentrum

-

Toralv Tveide 1946 Sentrum

-

Øyvind  Fløystad 1937 Sentrum

Høyre

-

Marianne Landaas 1957 Sagesund

-

Ole Jørgen Goderstad 1947 Holt

-

Karen Nilsen Waggestad 1956 Nes Verk

-

Svenn Roar Larsen 1952 Sentrum

-

Solveig Røvik 1962 Gjeving

-

Birger Eggen 1959 Nes Verk

-

Einar Johnsen 1956 Østerå

-

Anne SOnesen 1965 Sentrum

-

Øystein Haugenes 1976 Sentrum

-

Arne Guddal 1959 Nes Verk

-

Ole Christian Gliddi 1981 Holt

-

Arne Bjørnstad 1932 Sentrum

-

Hanne Wold 1955 Borøy

-

Tor Oskar Wilhelmsen 1977 Sentrum

-

Andrea Eriksen Vestøl 1995 Sentrum

-

Knut Olav Austeid 1955 Sagesund

-

Ellen Hertzberg 1951 Lyngør

-

Liv Helen Sundsdal 1968 Sentrum

-

Tage Isak Thorsen 1953 Sentrum

-

Severin Stabell-Hansen 1953 Borøy

-

Petter Wold 1955 Borøy

-

Rolf Thorstensen 1953 Sentrum

-

Jørn Mortensen 1948 Normannvik

-

Asbjørn Johnsen 1965 Holt

-

Sveinung Lien 1959 Sentrum

Arbeiderpartiet

-

Vidar Holmsen Engh 1963 Dypvåg

-

Monica Mostad Güttrup 1978 Sentrum

-

Roe Ustad 1971 Nesgrenda

-

Susanne Bakke 1986 Langang

-

Olaf Trysnes 1952 Sentrum

-

Line Skavnes 1967 Nesgrenda

-

Rune Hovstø 1956 Sentrum

-

Gunhild Lunde-Lahiff 1985 Nesgrenda

-

Kai Hennig Holum 1967 Sentrum

-

Eirin Therese Rønbeck Johansen 1996 Sentrum

-

Sven Erik Svensen 1949 Sentrum

-

Gro Hagane 1950 Angelstad

-

Frants Notevik Ellingsen 1965 Sentrum

-

Eli Frøland 1959 Sentrum

-

Gunnar Oddne Waagestad 1948 Nesgrenda

-

Marit Valland 1948 Grønland

-

Jens Ove Kristiansen 1964 Sentrum

-

Janne Marie Olsen 1977 Råknes

Senterpartiet

-

Morten Foss 1957 Holt

-

Lars Nicolai Løvdal 1974 Gjeving

-

May Zwilgmeyer 1969 Skuggevik

-

Kåre Haugaas 1951 Holt

-

Kristin Kjesbu Fredvik 1976 Songe

-

Andreas Lilleholt 1974 Holt

-

Marianne Goderstad 1973 Holt

-

Birgit Kristin Fidgett 1961 Laget

-

Astrid Marie Torp 1993 Kvastad

-

Herman Goderstad 1958 Holt

-

Ola Mosberg 1948 Sandøya

-

Sissel Bjørge 1959 Lyngør

-

Arvid Lauvland 1983 Holt

-

Ketil Lilleholt 1982 Nes Verk

-

Stig Morgan Lunghaug 1994 Holt

-

Kristian Foss 1987 Kvastad

-

Eline Goderstad 1994 Holt

-

Marius Monrad 1988 Holt

-

Søren Robert Sørensen 1960 Kvastad

-

Knut Anders Goderstad 1993 Holt

-

Mariann Hegland 1978 Angelstad

-

Toni Shala 1977 Sentrum

-

Torunn Lofstad 1969 Angelstad

-

Jørgen Sverre Goderstad Sunne 1989 Holt

-

Hildeborg Thorbjørnsen 1956 Nes Verk

-

Roar Solheim 1970 Angelstad

-

Knut Greger Tveite 1952 Sentrum

-

Martin Sandstø 1950 Gjeving

-

Ingebjørg Angelstad 1978 Angelstad

Kristelig Folkeparti

-

Hans Tomter 1962 Sagesund

-

Håkon Haugland 1980 Gjeving

-

Liv Tomter 1973 Sagesund

-

Haldis Carlsen 1951 Songe

-

Alf Norvald Nodland 1959 Nes Verk

-

Holda Berit Evensen 1952 Sagesund

-

Karl Otto Tokerud 1981 Eidbo

-

Jostein Langballe 1976 Borøy

-

Torleif Haugland 1953 Gjeving

-

Liv Kirsten Gustavsen 1954 Songe

-

Jan Inge Gustavsen 1971 Songe

-

Hilde Labugt Tokerud 1977 Eidbo

-

Lars Carlsen 1951 Songe

-

Birger Løvdal 1951 Songe

-

Synnøve Jensen 1954 Songe

 

Fremskrittspartiet

-

Yngve Werner Monrad 1974 Dypvåg

-

Silje Flaten Haugli 1994 Dypvåg

-

Tiri Wigand 1954 Sentrum

-

Kurt Egil Jensen 1963 Nes Verk

-

Håkon Verner Nilsen 1956 Bukleivene

-

Viggo Fjellheim 1989 Sentrum

-

Kirsten Liv Aasbø 1946 Songe

-

Kjell Fjellet 1967 Holt

-

Haakon Engnæs Johnsen 1991 Østerå

-

Emly Monrad 1940 Krokevåg

Rødt

-

Toini Garnes 1973

-

Torvil Åsulv Støle 1949

-

Hege Nyheim 1967

-

Tore Andreas Kinck Johnsen 1987

-

Elin Merete Gundersen 1974

-

Siri Karine Skjæveland 1972

-

Lise Cathrine Kristensen 1972

-

Børge Løvdal Winther 1969

-

Synne Berntzen 1990

-

Elin Odden 1973

Miljøpartiet De Grønne

-

Andreas Westheimer 1951 Skuggevik

-

Finn Jørgensen 1957 Bakkeskåt

-

Morten Røsås 1971 Gjeving

-

Rasmus Lomm 1999 Gjeving

-

Åsta Mare Evensberget 1991 Eidbo

-

Victoria Hausberg Knutsen 1985 Rørkil

-

Camilla Lomm 1968 Gjeving

-

Bjarte Beil Myhre 1985 Borøya

Xtra-lista

-

Knut Aall 1965 Holt

-

Tove Hage Aargaard 1968 Sandøya

-

Morten Løvdal 1970 Sentrum

-

Odd Steinar Thorsen 1950 Sandøya

-

Jan Roger Ekedal 1975 Sentrum

-

Ingeborg Marcussen Hubertz 1973 Sandøya

-

Rolf Siljedal 1952 Borøya

-

Marianne Hovland Larsen 1984 Holt

-

Vegars Rakkestad 1998 Songe

-

Hildegunn Edløy Holstvoll 1980 Sandøya

-

Anette Andreassen 1967 Dypvåg

-

Britt Elisabeth Fossdal 1975 Dypvåg

-

Karen Johanne Falch 1963 Borøya

-

Roger Løvdal Nilsen 1974 Gjeving

-

Krister Moen 1982 Holt

-

Caroline Garcia 1989 Sentrum

-

Monica Jeanette Johansen 1975 Laget

-

Jarle Hagane 1972 Songe

-

Vigdis Løvdal 1947 Lyngør

-

Sven Thorstensen 1956 Borøya

-

Georg Karvel 1961 Borøya