Oddvar Østreim Frp i Froland.
Oddvar Østreim Frp i Froland.

Disse stiller til valg i Froland

Dette er valglistene til kommunevalget i Froland 2019.

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

-

Ingrid S. Sandbækken 1984

-

Bente Fidie 1981

-

Kenneth Stømne 1978

-

Anne-Karin Hurvedal 1985

-

Boi Sang Zo Thang 1969

-

Astrid Steinhovden 1946

-

Svein Kåre Leikvangen 1953

Høyre

-

Sigmund Håverstad 1953 Stushammen

-

Johan Magne Bjerga 1977 Ovelandsheia

-

Marit Olsen 1969 Blakstadheia

-

Bjørn Gunnar Grønlund 1972 Bliksåsen

-

Fredrik Daland Røhm 1980 Bliksåsen

-

Dag Vidar Nesodden 1967 Tresnes

-

Øyvind Vedal 1963 Blakstadheia

-

Øystein Gauslå 1953 Bliksåsen

-

Malin Bjerga 2000 Ovelandsheia

-

Tor Bjørn Oveland 1974 Oveland

-

Olav Rosef 1946 Hynnekleiv

-

Rune Fredriksen 1962 Kleivene

-

Christian Bye 1987 Risdal

Arbeiderpartiet

-

Øyvind Froland 1957 Eivindstad

-

Inger-Lene Håland 1982 Mykland

-

Yngvar Venemyr 1952 Langedal

-

Tove Nilsen 1967 Blakstadheia

-

Lars Marius Nilsen 1991 Osedalen

-

Liv Maria Ravnåsen Hovatn 1992 Mjåvatn

-

Ivar Jørgen Tønnessen 1972 Løvjomås

-

Annette Lyberg Olsen 1998 Osedalen

-

Tellef Gjømle 1958 Risdal

-

Mette Ellefsen 1966 Langedal

-

Sven Harry Røed 1963 Blakstadheia

-

Frøydis Kile 1942 Risdal

-

Rune Kile 1974 Risdal

-

Camilla Førsund Kile 1982 Risdal

-

Reidar Ravnåsen 1968 Kverve

-

Rita Andersen 1967 Jomås

-

Vidar Bjørkli 1954 Vestre Dale

-

Stine Froland 1985 Ovelandsheia

 

Senterpartiet

-

Gunnar-Ole Lyngroth 1974

-

Frank Bjerg Sigvaldsen 1986

-

Marthe Espeland 1987

-

Janne Veråsdal Mjåvatn 1972

-

Sigurd Ødegård 1958

-

Solveig Fidjane Lindstølen 1966

-

Kristoffer Askland 1962

-

Kari Beate Kittelsen 1973

-

Kristin Ljosland 1991

-

Lars Andreas Ravnåsen 1995

-

Julie Breimyr 1971

-

Trygve Usterud 1974

-

Tor Espen Risholt 1969

-

Arne Nerdalen 1977

-

Svein Ragnvald Bøylestad 1984

-

Åse Johanne Grimenæs 1970

-

Gudmund Langemyr 1952

-

Marit Vaaje 1961

-

Torjus Olsbu 1940

Kristelig Folkeparti

-

Ove Gundersen 1955

-

Målfrid Viksnes 1961

-

Torstein Ravnåsen 1971

-

Maria Aabøe Moen 1975

-

Harald Landa 1969

-

Jens Vegars Messell Mykland 1996

-

Ngai Ling Awi 1987

-

Freddy Røed 1974

-

Bente Austneberg Bråthen 1968

-

Joseph Bawilianham 1993

-

Stephan Peter Gundersen 1987

-

Jarle Johansen 1980

-

Arnfinn Landsverk 1951

-

Steinar Samuelsen 1959

-

Hanne Langemyr 1952

 

Fremskrittspartiet

-

Oddvar Østreim 1958

-

Margrethe Risdal 1974

-

Stian Omdalsmoen 1992

-

Tom Eivind Koveland 1956

-

Steinar Rørvik 1969

-

Ole Martin Neset 1952

-

Marita Johansen 1990

-

Nadja Karin Birkeland 1979

-

Thor Dahl Johnsen 1973

-

June Sagedal 1992

-

Ritha Steffensen 1964

-

Liv Ingrid Risdal 1953

-

Olav Anton Svendsen 1931

Partiet De Kristne

-

Frank Rørheim 1970

-

Inger Tomine Sparsås Kristiansen 1960

-

Levi Johannsen 1987

-

Halgeir Sundsli 1960

-

Kristoffer Nersten 1986

-

Leif Tore Hvidsten 1950

-

Nina Ranja Hvidsten 1964