Finn Bjørn Rørvik er glad for grønt lys for byggeplanene.
Finn Bjørn Rørvik er glad for grønt lys for byggeplanene.

Disse stiller til valg i Evje og Hornnes

Dette er valglistene til kommunevalget i Evje og Hornnes i 2019.

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

-

Glenn Cato Christensen 1985

-

Cecilie Kyllingstad 1977

-

Thomas Haugland 1999

-

Kittel Olaf Barstad 1992

-

Torunn Lislevand 1982

-

Jan Albert Haagensen 1951

-

Anders Odde Torndahl 1992

-

Silje Christensen 1982

-

Bjørn Petter Vennesland Kysnes 1986

-

Hendrik Aasen Bjorland 1986

-

Tor Birger Hodne 1947

Høyre

-

Finn Bjørn Rørvik 1952

-

Kristin Erstad 1965

-

Jan Christensen 1945

-

Linn Moseid 1985

-

Svein Egil Syrtveit 1979

-

Hallvard Moi Øydne 1999

-

Alf Tore Moen 1951

-

Line Beate Ekrem 1979

-

Dag Svenning 1950

-

Aziz Mozaffar 1974

-

Per Svenning 1957

Arbeiderpartiet

-

Svein Arne Haugen 1968

-

Britt Ingrid Andersen 1960

-

Owe Wathne

-

Janne Christine Wienenga 1983

-

Jan Oddvar Rysstad 1983

-

Grethe Nygaard 1985

-

Toufic Hanna Kairouz 1976

-

Fredrick Helleland Birkenes 2001

-

Jon-Edvard Uleberg 1978

-

May-Britt Hegghaug 1978

-

Egil Kvitne 1956

-

Silje Hodne Kleven 1994

-

Alf Morten Tallaksen 1962

-

Anette Vranum 2000

-

Johannes Vittali 1939

-

Jocelyne Tynon 1963

-

Ann Britt Sagedal 1957

-

Monica Breive 1995

-

Tigest Woldu 1997

-

Sverre Halvard Hamre 1963

-

Siri Aasheim 1958

-

Kirsten Abusland 1955

-

Bjarne Johansen 1933

-

Egil Leirvik 1948

-

Line Fossheim 1973

Senterpartiet

-

Søren Gotthard Hodne 1957

-

Torhild Hornnes 1957

-

Olav Arne S. Tveit 1984

-

Tove Tellefsen 1954

-

Nils Gjermund Østerhus 1958

-

Bianka Hiis Uleberg 1980

-

Gunnar Bjørndal 1972

-

Solveig Eiken 1969

-

Finn Martin Torgersen 1982

-

Tor Arne Heisel 1971

-

John Hornnes 1982

-

Alma Kazagic 1959

-

Trygve Jokelid 1951

-

Solveig Katterås 1952

-

Knut Helge Jokelid 1976

-

Elisabeth Leifsen 1944

-

Valborg Hauan 1942

Kristelig Folkeparti

-

Morten Haraldstad 1982

-

Siv Anita Johansen Bærheim 1977

-

Ingerid Emilie Engesland 1989

-

Alf Egil Kjebekk 1948

-

Irene Åtland 1981

-

Dag Yngve Aasen 1975

-

Ellen Cecilie Møllen 1978

-

Odd Evert Hynnekleiv 1954

-

Rune Telhaug 1964

-

Lena Hovden 1990

-

Kristian Engesland 1988

-

Agnes Gyro Skaiå 1943

-

Mirjam Nicolaysen 1991

-

Alf Willy Nicolaysen 1963

-

Geir Jørgen Guldsmedmoen 1957

-

Sigmund Andreas Monen 1940

-

Sjur Høgetveit 1967

-

Astrid Gangstø Røykenes 1984

Fremskrittspartiet

-

Olav- Andreas Erdvig 1968

-

Wenche Gullestad 1961

-

Heidi K. Grønnesby 1960

-

Einar H. Bransdal 1995

-

Torgeir Helle 1939

-

Daniel Wdowiak 1978

-

Oddleif Lomeland 1953

-

Ånund Tveitå 1937

-

Joachim Aaslund 1976

Sosialistisk venstreparti

-

Jan Erik Johannessen 1965

-

Monica Pedersen 1977

-

Gunn Alise Brustad 1985

-

Johanne Warberg Lavold 1983

-

Håvard Pedersen Flattum 1998

-

Linda Abusland 1972

-

Svein Yngve Mitander 1950

Rødt

-

Isaac Hasseldal Daasnes 1998

-

Rolf Arve Madsen 1977

-

Sian O’Hara 1982

-

Erik Aasland 1977

-

Christy Daasnes 1965

-

Espen Antonsen 1983

-

Sandra Hodne 1989

-

Inge Ørnulf Klepsland 1945

-

Junn-Astrid Irslinger 1985

-

Edmund Tveit 1946

-

Mai-Lin Kile Langemyr 1989

-

Stig Roger Tveit 1983

-

Ida Haugland-Fjermeros 1994

-

Sondre Owesen 1994

-

Silje Mari Hagen 1990

-

Kjetil Thorsen 1990

-

Kari Iren Hodne 1972

-

Jens Furholt 1942

-

Gry Heidi Brandsdal 1970

-

Chanett Bredesen-Haugaa 1984