Høyres landsmøte 2018
Høyres landsmøte 2018

Disse stiller til valg i Birkenes

Dette er valglistene til kommunevalget i Birkenes i 2019.

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

-

Nertila Stringa 1985 Birkeland

-

Bjarne Bjorvatn 1936 Birkeland

-

Ole Morten Vegusdal 1961 Vegusdal

-

Kerstin Marthe Ommundsen 1971 Vegusdal

-

Christian Arnesen 1990 Birkeland

-

Hans Johan Lauritzen 1939 Birkeland

-

Karianne Rosef 1975 Birkeland

-

Kristine Foss 1933 Birkeland

Høyre

-

Arild Windsland 1959

-

Ragnhild Aasen 1962

-

Jon Inge Holm 1982

-

Kathrine Vestøl 1974

-

Jøl Arne Suggelia 1984

-

Ivar Aanesland 1951

-

Jon-Christian Thorsen 1982

-

Anita Maxharraj 1997

-

Trond Endresen 1978

-

Kai Reidar Imenes 1983

-

Kristen Flaa Sundtjønn 1999

-

Ragnar Suggelia 1962

-

Hilde Høygilt 1960

-

Oddvar Ivarson 1957

-

Grunde Høygilt 1983

-

Johan Olav Brakestad 1967

-

Evy-Ann Valen 1961

-

Trygve Endresen 1950

-

Mari-Elin Beisland Holm 1989

-

Håkon Flakk 1981

-

Nils Olav Bjelland

Arbeiderpartiet

-

Anders Christiansen 1962

-

Linda Hye 1978

-

Steffen Flaa 1991

-

Vibeke Tobiassen 1978

-

Kåre Johny Engesland 1954

-

Brit Johanne Kalnæs 1957

-

Stian Mosfjell 1976

-

Miriam Glad 1982

-

Elias Christiansen 1996

-

Liv Schipper 1971

-

Geir Røstad 1964

-

Lena Susanne Eidet 1987

-

Oddvin Uldal 1961

-

Kathrine Mål Simonsen 1974

-

Frank Robert Hansen 1967

-

Anne Kathrine Rislå 1961

-

Jaime Gerardo Ortiz 1956

-

Anita Svaland 1972

-

Kjell Leon Andersen 1951

-

Anna Brødholt 1970

-

Haldis Herefoss

Senterpartiet

-

Gyro Heia 1981

-

Anders Snøløs Topland 1979

-

Bjørn-Tore Hovland 1982

-

Silje Bjørnard Drangsholt 1986

-

Arnt Olav Furholt 1969

-

Wenche Stoveland 1955

-

Roy Arne Drangsholt 1979

-

Ragnhild Borø Svaland 1976

-

Frank Sagstuen 1955

-

Syvert Emelius Fuholt 1998

-

Bjarne Kyland 1999

-

Eva Merete Hommen 1968

-

Gjermund Svaland 1980

-

Arild Moldal 2001

-

Kristin Fersnes 1984

-

Mailinn Stoveland 2001

-

Jan Arild Flalde 1952

-

Simen Røstad 1992

-

Trond Aas Hansen 1977

-

Nils Gunnar Kylland 1965

-

Olaf Magnus Sivertsen 1945

Kristelig Folkeparti

-

Geir Colbjørnsen 1969

-

Tormod Amundsen 1971

-

Thor Daniel Aas 1970

-

Signy Aas Andreassen 1944

-

Torbjørn Bjorvatn 1964

-

May Alette Colbjørnsen 2000

-

Karl Johan Tveiten 1936

Fremskrittspartiet

-

Odd Gunnar Tveit 1964 Steinsland

-

Martin Konstali 1987 Birkeland

-

Grete Kvæstad 1968 Birkeland

-

Karl Sollie 1946 Birkeland

-

Anders Gustad Birkeland 1962 Mollestad

-

Knut Olav Honnemyr 1986 Svaland

-

Mariann B. Slettene 1993 Herefoss

-

Eivind Seljås 1969 Birkeland

-

Nina Bordewich Gramel 1957 Birkeland

-

Nils Fredheim 1927 Birkeland

Sosialistisk Venstreparti og Miljøpartiet De Grønne – fellesliste:

-

Ruth Kylland Martinsen 1965 MDG

-

Dagfinn Brørs 1954 SV

-

Inger Birkeland Slågedal 1961 SV

-

Iren Sommerset 1959 SV

-

Cindy Gutierrez 1982 SV

-

Bjørg Senum Lie 1968 SV

-

Eiliv Sørhus 1979 MDG

-

Birte Lill Thorvaldsen 1960 SV

-

Barbro Raen Thomassen 1955 MDG