Aust-Agders ferske fylkesordfører Gro Bråten (t.v.) trakk det lengste strået mot Ap-veteran Randi Øverland på Agder Arbeiderpartis nominasjonsmøte. Nå skal Bråten kjempe mot bysbarnet Arne Thomassen (H) om å bli det sammenslåtte Agders første fylkesordfører.
Aust-Agders ferske fylkesordfører Gro Bråten (t.v.) trakk det lengste strået mot Ap-veteran Randi Øverland på Agder Arbeiderpartis nominasjonsmøte. Nå skal Bråten kjempe mot bysbarnet Arne Thomassen (H) om å bli det sammenslåtte Agders første fylkesordfører. Foto: Anne Gro Ballestad

Disse stiller til det første Agder-valget

Dette er listene til det første valget i den sammenslåtte Agder fylkeskommune.

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

-

Beate Marie Johnsen 1962 Farsund

-

Jacob Haugemoen Handegard 1995 Arendal

Arne Thommasen topper Høyres liste til det første fylkestingsvalget i den sammenslåtte Agder fylkeskommune.
Arne Thommasen topper Høyres liste til det første fylkestingsvalget i den sammenslåtte Agder fylkeskommune. Foto: Agderposten/Arkiv

-

Morten Leuch Elieson 1957 Kristiansand

-

Malin Andrea Eriksen Briggs 1996 Grimstad

-

Ingvild Wetrhus Thorsvik 1991 Mandal

-

Nertila Stringa 1985 Birkenes

-

Line Øvernes Mørch 1961 Tvedestrand

-

Tone Lise Avdal 1985 Bykle

-

Anne Margrethe Larsen 1950 Flekkefjord

-

Kristian Røssaak 1965 Mandal

-

Petter Benestad 1951 Kristiansand

-

Anna Elise Svennevig 1973 Grimstad

-

Melinda Kvinlaug 1970 Kvinesdal

-

Per Olav Skutle 1963 Lindesnes

-

Nora Rønnevig 1984 Lillesand

-

Stian Lund 1977 Risør

-

Sigrid Kjetilsdotter Jore 1987 Valle

-

Lise Lothe 1967 Grimstad

-

Trond Kind 1970 Flekkefjord

-

Jan Albert Haagesen 1951 Evje

-

Anne Cathrine Høyesen Hall 1966 Tvedestrand

-

Dag Jørgen Hveem 1960 Risør

-

Irene Kaspersen 1972 Søgne

-

Astrid Tjomsås Frigstad 1966 Vennesla

-

Kenneth Stømne 1978 Froland

-

Dega Abdi Aman 1962 Arendal

-

Odd Håvard Dahle 1963 Iveland

-

Ole Morten Vegusdal 1961 Evje

-

Even Haug 1999 Grimstad

-

Birgitte Kleivset 1972 Kristiansand

-

Oddbjørg Hagen 1964 Vennesla

-

Anna Stella Karlsdottir 1955 Bygland

-

Dariusz Albrecht 1972 Arendal

-

Aud Hægeland 1960 Lyngdal

-

Per Øyvind Grimsby 1968 Sirdal

-

Sissel Åkre 1942 Valle

-

Christine Alveberg 1992 Kristiansand

-

Arnt Gunnar Tønnesen 1962 Grimstad

-

Stig Skjævesland 1950 Marnardal

-

June Marcussen 1975 Tvedestrand

-

Jan Kenneth Stavenes 1976 Kristiansand

-

Ann Osaland 1963 Songdalen

-

Cato Christensen 1985 Evje

-

Hans Olav Omnes 1976 Valle

-

Torun Sandvand 1946 Kristiansand

-

Espen Wolles Mikkelsen 1970 Bykle

-

Ivar Bergundhaugen 1973 Kristiansand

-

Åse Rostvåg 1945 Kristiansand

-

Pål Koren Pedersen 1966 Arendal

-

Cecilie Kyllingstad 1977 Evje

-

Jan Kløvstad 1956 Arendal

-

Kristin Øygarden 1980 Kristiansand

-

Øystein Haga 1950 Grimstad

-

Sara Sægrov Ruud 1972 Risør

-

Petter N. Toldnæs 1978 Lillesand

Høyre

-

Arne Thomassen 1959 Lillesand

-

Mathias Bernander 1989 Kristiansand

-

Torunn Ostad 1972 Grimstad

-

Erik Johan Tellefsen Lindøe 1996 Arendal

-

Hannah B. Teigland Dybesland 1970 Mandal

-

Sally L. Huseth Vennesland 1957 Vennesla

-

Maiken Messel 1954 Arendal

-

Harald Fauskanger Andersen 1959 Kristiansand

-

Stein Runde Hagestrand 1964 Gjerstad

-

Torunn Charlotte Nyberg 1968 Valle

-

Haagen Severin Nilson Poppe 1995 Arendal

-

Han Otto Lund 1950 Kristiansand

-

Kjetil Aga 1981 Farsund

-

Gunn Haga Brekka 1977 Arendal

-

Arild Windsland 1959 Birkenes

-

Amalie Kollstrand 1997 Arendal

-

Janne Nøkland Haddeland 1983 Hægebostad

-

Carolina Mathilde Moland 1979 Vegårshei

-

Frida Glamsland Berntsen 1999 Lillesand

-

Olav Neset 1955 Bygland

-

Arne Guddal 1959 Tvedestrand

-

Aurora Hårtveit 1996 Kristiansand

-

Ove Nodeland 1962 Mandal

-

Sigrid Tufteland 1964 Lindesnes

-

Kristoffer A. Lyngvi-Østerhus 1978 Arendal

-

Ann-Torill Briksdal 1979 Bykle

-

Halvor Rismyhr 1955 Lillesand

-

Line Ostad 1994 Grimstad

-

Marianne Rysstad 1986 Valle

-

Ole-Jo Vigebo 2000 Mandal

-

Marianne Landaas 1957 Tvedestrand

-

Einar Halvorsen 1944 Arendal

-

Bente Birkeland 1969 Flekkefjord

-

Birger Eggen 1959 Tvedestrand

-

Hedda Velaug Løvland 1963 Kristiansand

-

Finn Bjørn Rørvik 1952 Evje og Hornnes

-

Linda Borghild Skjulestad 1973 Arendal

-

Jørgen Heimsæter 1999 Lillesand

-

Kirsten Svensson 1977 Hægebostad

-

Dag Oddvar Gjesteby 1948 Risør

-

Inger Stray Jensen 1945 Farsund

-

Odd Arne Ougland 1950 Aunedal

-

Roger Abusland 1966 Lyngdal

-

Otto Randøy 1955 Lillesand

-

Ronny Sæbø 1968 Kristiansand

-

Ole Uttorm Ihme 1949 Mandal

-

Lucas Didrik Haugeberg 1995 Kristiansand

-

Laila Tove Stunes 1947 Arendal

Arbeiderpartiet

-

Gro Bråten 1964 Lillesand

-

Even Tronstad Sagebakken 1977 Mandal

-

Neda Afsharipour 1986 Kristiansand

-

Dag Eide 1960 Tvedestrand

-

Nina Jentoft 1966 Arendal

-

Kai Steffen Østensen 1994 Farsund

-

Line Kysnes Vennesland 1985 Evje og Hornnes

-

Nils Harald Rennestraum 1958 Kvinesdal

-

Venke Anny Nes 1964 Vegårshei

-

Fredrik Jensen 1989 Kristiansand

-

Kari Hodne 1964 Vennesla

-

Hans Blattmann 1960 Bykle

-

Ailen Roaas 1962 Grimstad

-

Jan Atle Toft 1960 Lyngdal

-

Nils Johannes Nilsen 1950 Arendal

-

Abel Cecilie Knibe Kroglund 1972 Lillesand

-

Eva Nilsen 1955 Risør

-

Svein Hobbesland 1958 Flekkefjord

-

Britt Halvorsen Ufsvatn 1969 Åmli

-

Syvert Fossdal 1968 Arendal

-

Reidunn Gøthesen Scherpf 2958 Søgne

-

Kjell Leon Andresen 1951 Birkenes

-

Marit Larsen 1977 Farsund

-

Eivind Arnt Husøy 1960 Audnedal

-

Kim Pedersen 1975 Valle

-

Anne Merete Holmberg 1949 Grimstad

-

Lars Jørgen Hauge 1944 Vennesla

-

Liv Tanche-Larsen 1968 Valle

-

Terje Næss 1955 Kristiansand

-

Inga Elisabeth Fjeldsgaard 1949 Mandal

-

Kristoffer Birkeland Salvesen 1984 Farsund

-

Solveig Helljesen 1965 Arendal

-

Lars Marius Nilsen 1991 Froland

-

Ragni Macqeen Leifson 1963 Risør

-

Annette Larsson 1970 Bygland

-

Kenneth Mørk 1980 Kristiansand

-

Aina Adriansen Munthe 1972 Lillesand

-

Jarle Christiansen 1964 Grimstad

-

Kirsten Lorenz Hegland 1968 Tvedestrand

-

Kenneth Tønnesland 1996 Songdalen

-

Marie Johnnysdotter Pedersen 1996 Valle

-

Frederick Helleland Birkenes 2001 Evje og Hornnes

-

Bente Eiesland 1985 Sirdal

-

Eirik Dåstøl Langeland 1984 Kristiansand

-

Britt Ingrid Andersen 1960 Evje og Hornnes

-

Reidar Saga 1963 Åmli

Senterpartiet

-

Oddbjørn Kylland 1975 Lillesand

-

Margit Dale 1975 Valle

-

Thor Jørgen Tjørhom 1962 Sirdal

-

Kristin Ljosland 1992 Froland

-

Jon Grindland 1959 Kristiansand

-

Anja Ninasdottes Abusland 1995 Songdalen

-

Morten Foss 1957 Tvedestrand

-

Siv Brekka 1980 Arendal

-

Kåre Einar Skaiå Larsen 1969 Evje og Hornnes

-

Margrethe Handeland 1979 Hægebostad

-

Kirsten Helen Myren 1980 Vegårshei

-

Gro Anita Mykjåland 1979 Iveland

-

John Øyslebø 1956 Marnardal

-

Nina Irene Danielsen 1954 Flekkefjord

-

Randi Fredriksen 1990 Mandal

-

Knut Erik Ulltveit 1978 Gjerstad

-

Lars Magne Tønnesøl 1950 Grimstad

-

Siril Grevsnes Bratten 1995 Søgne

-

Odd Harald Reve 1952 Farsund

-

Leiv Rygg Langerak 1967 Bygland

-

Ragnhild Dietrichson 1967 Risør

-

Tønnes Seland 1964 Audnedal

-

Malin Stokkeland 1967 Kvinesdal

-

Anders Snøløs Topland 1979 Birkenes

-

Margit Smeland 1948 Åmli

-

Ole Magne Omdal 1956 Kristiansand

-

Kari Røynlid 1972 Åseral

-

Tor Hallvard Torson Mosdøl 1982 Bykle

-

Vexillo Sigurdur Håland Aarlid 1995 Arendal

-

Bjørn Sand 1972 Flekkefjord

-

Thea Wergeland Aas 1983 Lyngdal

-

Frank Bjerg Sigvaldsen 1986 Froland

-

Alma Kazagic 1959 Evje og Hornnes

-

Jostein Nordli 1983 Vennesla

-

Eirin Åsland Goksem 1991 Åseral

-

Lars Woie 1956 Arendal

-

Berit Hauan 1982 Iveland

-

Reidar Heivoll 1955 Songdalen

-

Siril Follerås Engedal 1984 Mandal

-

Henri Tore Viki 1964 Valle

-

Tone Vestøl Bårten 1971 Gjerstad

-

Bjørn Arild Stea 1967 Søgne

-

Trine Hennestad 1958 Lindesnes

-

John Gaute Lunden 1982 Grimstad

-

Bente Ekra Grimenæs 1964 Lillesand

-

Tor Arne Eiken 1973 Hægebostad

-

Torhild Hægeland 1927 Vennesla

-

Tellef Olstad 1954 Åmli

-

Gudveig Tønnesøl Dalaker 1976 Grimstad

-

Karsten Fidjeland 1954 Lyngdal

-

Ida Tomine Foss 1996 Marnardal

-

Breng Ose 1982 Bygland

-

Regine Olimstad 1994 Vegårshei

-

Steinar Djuvik Haaland 1988 Lindesnes

-

Anne Gerd Eieland Eivindson 1982 Vennesla

Kristelig Folkeparti

-

Bjørn Ropstad 1958 Hornnes

-

Janne Nystøl 1969 Borhaug

-

Rune André Sørtveit Frustøl 1989 Kristiansand

-

Ingunn Fjærbu Roppestad 1969 Froland

-

Tore Askildsen 1957 Mandal

-

Jon-Olav Strand 1959 Risør

-

Inger Lise Hillestad Aasen 1979 Iveland

-

Kjetil Glimsdal 1961 Grimstad

-

Irene Solli 1971 Kristiansand

-

Turid Torland Håland 1966 Lyngdal

-

Espen Rogstad 1994 Kvinesdal

-

Jona Lie 2001 Høvåg

-

Øystein Olsen Krogstad 1960 Eydehavn

-

Camilla Saga 1978 Vegårshei

-

Per Sveinung Stordrange 1954 Flekkefjord

-

Bente Naglestad 1975 Byremo

-

Raymond Holberg Bærø 1974 Vennesla

-

Jørg Magne Hadland 1953 Lyngdal

-

Henriette Ubostad 1985 Farsund

-

Vidar Øvland 1973 Grimstad

-

Atle Aasen 1985 Søgne

-

Steinar Kristiansen 1980 Flekkerøy

-

Ingebjørg Berstad Torp 1961 Arendal

-

Stefan Christian Wikstad Avila 1993 Kristiansand

-

Ingerid Emilie Engesland 1989 Evej

-

Øivind Rogstad 1997 Kristiansand

-

Celina Hagen 1990 Kristiansand

-

Eline Hæåk 1998 Konsmo

-

Torleif Haugland 1953 Gjeving

-

Thea Eikin 2000 Arendal

-

Miriam Kroslid Nesje 1983 Lyngdal

-

Else Lill Skuland 1957 Vennesla

-

Thor Berhard Sagland 1961 Hovden i Setesdal

-

Brit Olimstad 1939 Kvinesdal

-

Svein Jarle Haugland 1975 Bjelland

-

Hanne Ragnhild Risvold 1949 Flekkefjord

-

Sveinung Seljås 1958 Åmli

-

Unni Åkvik Kydland 1968 Flekkefjord

-

Terje Østebø Eikin 1975 Arendal

-

Berit Antonsen 1968 Farsund

-

Andy Handeland 1962 Eiken

-

Ingrun Eikeland 1973 Farsund

-

Kjetil Torp 1961 Vegårshei

-

Karin Lilleøygard Tønnevold 1948 Grimstad

-

Idar Tronstad 1959 Mandal

-

Marian Vogsland 1969 Lyngdal

-

Viggo Lütcherath 1962 Flekkerøy

-

Terje Imeland 1962 Nodeland

-

Marry Kleiven 1947 Lindesnes

Fremskrittspartiet

-

Steinar Bergstøl Andersen 1978 Kristiansand

-

Andreas Arff 1980 Arendal

-

Ingrid Merethe Williamsen 1967 Farsund

-

Mariann Birgitte Slettene 1993 Birkenes

-

Christian Eikeland 1981 Søgne

-

Andreas R. K. Jacobsen 1994 Kristiansand

-

Unni Nilsen Husøy 1973 Audnedal

-

Anders Kylland 1967 Arendal

-

Torbjørn Klungland 1973 Flekkefjord

-

Edward Terjesen 1952 Arendal

-

Magnus Stø Kittelsen 1978 Risør

-

Chim Andreas Kjølner 1978 Arendal

-

Alv Reidal Nepstad 1967 Mandal

-

Odd Gunnar Tveit 1964 Birkenes

-

Runar Nilsen 1971 Kvinesdal

-

Arne Gulbrandsen 1954 Lillesand

-

Jørn Søvik 1957 Lyngdal

-

Reidar Jarl Hansen 1956 Mandal

-

Lene Dolly Bjerkan Langemyr 1979 Grimstad

-

Stian Omdalsmoen 1992 Froland

-

Øistein Hatlebakk 1956 Songdalen

-

Roar Svarstad 1961 Lillesand

-

Tom Jørgensen 1979 Søgne

-

Sissiel Ekebland Andersen 1958 Lillesand

-

Halvard Skaaland 1965 Gjerstad

-

Martin Konstali 1987 Birkenes

-

Jannicke Svaba Halvorsen 1998 Kristiansand

-

Andreas Ingebretsen Aanensen 1999 Vennesla

-

Arild Birkenes 1946 Songdalen

-

Jan Erik Hogstad 1977 Flekkefjord

-

Melina Danica Vuline 1984 Kristiansand

-

Lise Merethe Ekeland 1972 Søgne

-

Raymon Skorstad 1958 Arendal

-

Terje Stalleland 1966 Grimstad

-

Alf Erik Bergstøl Andrersen 1973 Mandal

Sosialistisk Venstreparti

-

Mirell Kirchner Høyer-Berntsen 1980 Arendal

-

Morten Ekeland 1974 Mandal

-

Kristine Fossheim Godtfredsen 1987 Kristiansand

-

Rune Sævre 1952 Arendal

-

Martine Moen 1995 Kristiansand

-

Tore Inge Aurebekk 1950 Kristiansand

-

Anija Markovina Wormsen 1968 Farsund

-

Espen Lia 1972 Lillesand

-

Anita Aabel 1983 Grimstad

-

Steinar Dyrli 1952 Flekkefjord

-

Sølvi Gjerdal Thomassen 1957 Mandal

-

Frederick Nilsen 1999 Kristiansand

-

Veslemøy Rabe 1961 Arendal

-

Kai Christofferersen 1965 Arendal

-

Rasha Abdallah 1984 Kristiansand

-

Arild Johannessen 1954 Flekkefjord

-

Ylva Bull 1971 Lindesnes

-

Pedro Tomas Arevalo Torres 1952 Vennesla

-

Aase-Marie Krabbesund 1946 Arendal

-

Alf Egil Holmelid 1957 Kristiansand

-

Siri hoff 1947 Grimstad

-

Håvard Pedersen Flattum 1998 Evje

-

Gro Hareide 1946 Kristiansand

-

Per Kjær 1949 Søgne

-

Gudrun Helene Vikebak Benestad 1959 Kristiansand

-

Issifou Koanda 1961 Grimstad

-

Eva Hinlo 1957 Mandal

-

Andreas Landmark 1997 Kristiansand

-

Marie-Theres Helgestad Kolnes 1970 Farsund

-

Paul Magnus Gamlemshaug 1953 Arendal

Rødt

-

Vivian Hammer Jacobsen 1974 Kristiansand

-

Knut Henning Thygesen 1953 Risør

-

Helle Quale Ringereide 1991 Audendal

-

Kristian Engenes Pedersen 1989 Åmli

-

Ayat Majbel Saeid 1999 Kristiansand

-

Røy Frivold Hansen 1967 Vennesla

-

Janne Rørvik 1965 Arendal

-

Jon Espen Syvertsen 1977 Arendal

-

Miriam Ormøy Ibsen 1989 Kristiansand

-

Ghodratollah Mano Golshan 1961 Kristiansand

-

Hildegunn Wehus 1980 Farsund

-

Yngve Kronstad-Johansen 1971 Farsund

-

Hilde Hansen 1962 Mandal

-

Per Roger Pedersen 1975 Søgne

-

Rigmor Synnøve Brox 1969 Grimstad

-

Adrian Ledaal Gundersen 2001 Arendal

-

Stine Albæk Christensen 1983 Audnedal

-

Gard Clausen Nergaard 1993 Marnardal

-

Linn Iren Oland 1993 Kristiansand

-

Christopher Wahl 1985 Flekkefjord

-

Mona Pettersen 1958 Lillesand

-

Jonny Ingebrigtsen 1957 Arendal

-

Aina Synnev Bø 1971 Mandal

-

Lætif Akber 1977 Arendal

-

Mari Fjordheim Fjermedal 1995 Iveland

-

Frode Pedersen 1977 Farsund

-

Toini Garnes 1973 Tvedestrand

-

Kasper Bekkeli Espeland 1987 Søgne

-

Minnie Nypan 1959 Kristiansand

-

Harald Søllesvik 1976 Flekkefjord

-

Jenny Bakke 2000 Grimstad

-

Fredrik Berntsen 1991 Arendal

-

Maria Haugedal 1986 Kvinesdal

-

John Einar Hobber 1966 Gjerstad

-

Iben Christine Aanonsen Falkum 2000 Lillesand

-

Tore Wold 1953 Grimstad

-

Tamara Kaarup 1980 Arendal

-

Mohammes Salih Alrawi 1992 Grimstad

-

Kari Helene Vibe 1946 Risør

-

Tore Andreas Kinck Johnsen 1987 Tvedestrand

-

Anne Torunn Engenes 1970 Åmli

-

Lars Alecander Borsheim 1981 Farsund

-

Lise Anni Lunden 1987 Lyngdal

-

Gaute Astrup Lien 1982 Kristiansand

-

Bodil Kanstad Hansen 1959 Arendal

-

Marius Halkinrud Thoresen 1981 Lyngdal

-

Rita Log 1965 Flekkefjord

-

Patricio Eugenio Silva Diaz 1962 Songdalen

-

Lillian Drange 1959 Kristiansand

-

Erik Aasland 1977 Evje og Hornnes

-

Gunhilde Langerud 1958 Arendal

-

Stein Furuseth 1951 Songdalen

-

Marit Jortveit 1957 Vennesla

-

Halvor Fjermeros 1951 Kristiansand

-

Lisbeth Reed 1958 Kristiansand

Miljøpartiet De Grønne

-

Birte Simonsen 1948 Kristiansand

-

Esben Moy 1962 Grimstad

-

Oda Sofie Lieng Pettersen 1999 Søgne

-

Ida Jordal 1985 Lyngdal

-

Andreas Bernhard Westheimer 1951 Tvedestrand

-

Mona Shirin Bagheri 2000 Grimstad

-

Anna Despard Asgard 1974 Kristiansand

-

Silje Vanessa Samuelsen 1974 Arendal

-

Lars Verket 1969 Kristiansand

-

Margit Elisabeth Lindland 1972 Mandal

-

Tobias Oftedal Stokkeland 1999 Kristiansand

-

Hildegunn M tønnessen Schuff 1979 Songdalen

-

Stian Spanne Iversen 1980 Arendal

-

Christen Kaaveland Egeland 1977 Lillesand

-

Åsta Mare Evensberget 1991 Tvestrand

-

Elisabeth Garlie Udjus 1998 Søgne

-

Rebekka Lundstrøm 1980 Arendal

-

Bjørn Gautschi 1980 Flekkefjord

-

May Lis Furenes 1990 Mandal

-

Brynjar Joa 1961 Farsund

-

Helge Værland 1964 Risør

-

Ingeborg Marcussen Hübertz 1973 Tvedestrand

-

Dag Osvald Nygaars 1957 Hægebostad

-

Laura Marie La Cour Andresen 1986 Farsund

-

Michael Golding 1958 Arendal

-

Arne Georg Nyhus Smedsland 1952 Audnedal

-

Barbro Raen Thomassen 1955 Birkenes

-

Tonje Følling Valenzuela 1964 Arendal

-

 Arne Otto Iversen 2958 Lillesand

-

Kristine Hognerud Træland 1983 Kristiansand

-

Yngvar Monstad 1982 Søgne

Alliansen

-

Ingebjørg Amanda Godskesen 1957

-

Odd Gunnar Tveit 1964

-

Ingunn Engelsvoll 1959

-

Anders Kylland 1967

-

Morten Aagaard Andersen 1974

-

Kim Andre Kjennerud 1986

-

Rihab Al-Gazzi 1985

-

Tore Boye 1939

-

Helge Kløvfjell 1955

-

Magne Boye 1973

-

Connie Gundersen 1988

-

Gorde Wahlgren 1961

-

Tarik Khalid Nagshbandi 1964

-

Per Egil Syvertsen 1959

-

Kai Thorbjørnsen Nedenes 1976

-

Magne Oland 1979

-

Hoa Thi Nguyen 1978

-

Huong Thi Nguyen 1964

-

Thu Hong Thi Nguyen 1967

-

Julija Boye

Demokratene

-

Vidar Kleppe 1963 Kristiansand

-

Makvan Kasheikal 1986 Kristiansand

-

Arild Buli 1962 Kristiansand

-

Astri Christina Iglebæk 1957 Kristiansand

-

Roy Fardal 1959 Søgne

-

Jorunn Aaselle Olsen 1966 Kristiansand

-

Jan Ove Ragnar Fedde 1951 Grimstad

-

Tor Erik Danielsen 1958 Arendal

-

Grethe Olsen 1970 Mandal

-

Olav Homme 1960 Søgne

-

Terje Svendsen 1959 Kristiansand

-

Tore Heidenreich 1952 Kristiansand

-

Børre Rolf Norland 1954 Marnardal

-

Elin Fjermeros 1967 Birkenes

-

Kjell Holbek 1959 Kristiansand

-

Monika Hamre 1973 Flekkefjord

-

Åsmund Åmli 1963 Kristiansand

-

Rolf Arne Snemyr 1969 Lillesand

-

Lajla Elefskaas 1951 Søgne

-

Kenneth Sakiland 1960 Flekkefjord

-

Liv Espeland 1937 Kristiansand

-

Ernie Naglestad 1958 Kristiansand

-

Petter Marius Kjølleberg 1933 Borhaug

-

Margarita Hortemo 1950 Nodeland

-

Erling Flo Kleppe 1998 Kristiansand

-

Greet Cecilie Hansen 1947 Kristiansand

-

Tove Irene Jensen 1954 Songdalen

-

Rune Hansen Barsgård 1962 Vennesla

-

Odd Arnold Terjesen 1984 Nedenes

-

Walther Johanssen 1946 Kristiansand

-

Eva Kartevoll 1977 Kristiansand

-

Viggo Hedvin Didriksen 1952 Feda

-

Geir Dyrstad 1965 Kristiansand

-

Leif Arne Grødem 1964 Songdalen

-

Anita Lislevand 1967 Nodeland

-

Unni Korstvedt 1958 Froland

-

Lene Tomter Johansen 1966 Kristiansand

-

Lena Hageland Bolager 1969 Kristiansand

-

Arild Omdal 1948 Søgne

-

Lasse Røy Løland 1962 Kristiansand

-

David Walther 1971 Songdalen

-

Frode Olav Rikstad 1969 Kristiansand

-

Vivian Svendsen 1962 Vennesla

-

Harald Messel 1963 Kristiansand

-

Sverre Hansson 1947 Kristiansand

-

Denise Ann Jenner 1967 Kristiansand

-

Ørnulf Rounge Andersen 1950 Kristiansand

-

Tormod Jendal 1951 Flekkefjord

-

Else Uleberg Kristiansand

-

Jan Simonsen 1953 Kristiansand

Helsepartiet

-

Egil Hagen 1958 Arendal

-

Lillian Kristine Egeli 1947 Kristiansand

-

Knut Arne Tveiten 1960 Arendal

-

Eivind Larssen 1966 Kristiansand

-

Bente Rosseland 1971 Farsund

-

Rohnny Vesterhus 1976 Lyngdal

-

Erna-Marie Storenes 1967 Grimstad

-

Erling Steen 1950 Arendal

-

Lill Thommesen 1969 Arendal

-

Knut Brox 1947 Kristiansand

-

Laila Lilleholt 1955 Tvedestrand

-

Finn Øygarden 1967 Arendal

-

Marit Melvær 1962 Arendal

-

Eivind Eliassen 1951 Kristiansand

-

Pål Frydenberg 1954 Arendal

-

Tone Pernille Sivertsen 1969 Arendal

-

Renate Johansen 1981 Arendal

-

Daniel Thommesen 1997 Arendal

Liberalistene

-

Harald Dreier Ludianos 1986 Arendal

-

Oda Kragset 1991 Arendal

-

Veroniva Marie Danielsen 1995 Kristiansand

-

Tone Sommerland 1976 Vennesla

-

Liney Dana Elvarsdottir 1993 Nedenes

-

Kenneth Tolås 1986 Mosby

-

Steinar Fredriksen 1993 Kristiansand

-

Tore Sebastian Damgaard 1993 Nedenes

-

Daniel Fosseli 1989 Nedenes

-

Karine Uppstad Mac Donald 1983 Risør

-

Glenn Solie 1976 Eydehavn

-

Hans-Jørgen Kristiansen 1995 Vennesla

-

Jan Benny Årrestad Thomas 1967 Flekkefjord

-

Andre Brekkemoen 1986 Arendal

-

John Torald Holmesland 1977 Lindesned

-

Hans-Martin Kamnes 1995 Kongshavn

-

Sindre Lolland Thømt 1981 Færvik

-

Kristofer Robert Spenik 1997 Kristiansand

-

Geir Steinar Svoren 1991 Arendal

-

Lasse Haagensen Klausen 1988 Flekkefjord

-

Amund Julius Eltervåg Andersen 1999 Farsund

-

Joakim Birkeland-Kristensen 1992 Flekkefjord

-

Mathias Antonsen Bråtlund 1995 Eyehavn

-

Benjamin Årøy Ims 1993 Grimstad

-

Marcus Heed Langnes 2000 Grimstad

-

Manus Johan Pedersen 1998 Grimstad

-

Christian Johannessen 1998 Kristiansand

-

Øystein Hygge Li 1974 Kristiansand

-

Kristian Dannevig 1983 Arendal

-

Frode Larsen 1980 Flekkefjord

-

Samuel Svalland 1995 Kristiansand

-

Erik Mersland 1993 Kristiansand

-

Nikolai Grønn Høibo 1986 Kristiansand

-

Maarten Smith 1985 Kristiansand

-

Kjetil Andre Liknes 1991 Kristiansand

-

Jarle Wiers 1986 Tveit

-

Emil Christopher Solli Melar 1981 Brennåsen

-

Joar Skansen 1984 Kristiansand

-

Even Johan Kristensen Iversen 1997 Søgne

-

Thomas Davis Vihovde 1990 Kristiansand

-

Hans Eivind Ekaas 1975 Kristiansand

-

Simen Knut Wetrhus 1985 Kristiansand

-

Andreas Wiig Wennesland 1997 Songdalen

-

Mads Erling Stamland 1986 Kristiansand

-

Terje Moy 1975 Kristiansand

-

Tore Foss 1966 Bjelland

-

Ole Jørgen Hansted Søstrand 1990 Mandal

-

Magnus Nikolai Medby Henriksen 1998 Mandal

-

Espen Walther Holmesland 1982 Bjelland

-

Stig-Andre Thorsen 1987 Flekkefjord

-

Adel Hodzalari 1998 Marnardal

-

Tinus Øen 2000 Grimstad

-

Niclas Hjelmtvedt

Partiet De Kristne

-

Einar Christensen 1955 Arendal

-

Odd Terje Unhammer Høyland 1988 Mosby

-

Lill May Vestly 1975 Kristiansand

-

Torbjørn Theodor Matre Hørte 1969 Eyehavn

-

Hand Sigurd Egeland 1965 Lindesnes

-

Annalies Waaland 1940 Grimstad

-

Frank Rørheim 1970 Froland

-

Magne Kristensen 1951 Vennesla

-

Håvars Aanesland 1984 Birkeland

-

Erik Odd Eriksen 1952 Bykle

-

Lisbeth Hoskuldsen 1964 Arendal

-

Gunn Jorna Hagen Messmer 1961

-

Tone Å. Rysstad 1961

-

Johannes Hemmingby 1950 Grimstad

-

Knut Harry Nilsen 1954 Kristiansand

-

Inger T. S. Kristiansen 1960 Groland

-

Arnstein Fedøy 1970 Søgne

-

Avein Tore Kristiansen 1969 Søgne

Pensjonistpartiet

-

Ingebjørg Amanda Godskesen 1957 Arendal

-

Nina Margrethe Bie 1957 Lindesnes

-

Leiv Per Olsen 1943 Lillesand

-

Harald Alsvik 1946 Tvedestrand

-

Odd Alik Salvesen 1935 Kristiansand

-

Linda Rhode 1955 Farsund

-

Harrieth Møller Lindset 1943 Arendal

-

Arnt Helleren 1944 Lillesand

-

Ingebjørg Sagneskar Austenå 1942 Valle

-

Christian Fridtjof Jensen 1951 Farsund

-

Anders Bakken 1942 Vegårshei

-

Øystein Børresen 1948 Lillesand

-

Øyvind Hvalen 1943 Kristiansand

-

Liv Heidi Arnesen 1967 Arendal

-

Svein Upsahl 1952 Grimstad

-

Ole Odd Berge 1943 Kristiansand

-

Kari Berthelsen 1937 Søgne

-

Bodil Wenche Olsen 1947 Froland

-

Odd Bendik Tengelsen 1945 Arendal

-

Kari Gulbrandsen 1947 Kristiansand

-

Rita Gunvor Tønnessen 1946 Lillesand

-

Thor Gilbertson 1950 Lindesnes

-

Bjørn Nilsen 1942 Søgne

-

Jon Kolbjørn Lindset 1933 Arendal

Piratpartiet

-

Svein Mork Dahl 1974 Arendal

-

Targeir Attestog 1989 Bygland

-

Linda Tørklep 1967 Kristiansand

-

Thomas Gjelsten Sviund 1998 Kristiansand

-

Emmanuel Dreier Ludianos 1979 Grimstad

-

John Einar Kåsa 1992 Farsund

-

Asbjørn Ølnes 1939 Arendal

-

Joachim Alexander Froholt 1979 Songdalen

-

Jon Gryte Stødle 1990 Arendal