annonse

Ungdomsleder i menighet innrømmer sexmisbruk av 15-åring

SEXMISBRUKT
SEXMISBRUKT: En ungdomsleder i en frikirkemenighet i Aust-Agder innrømmer sexmisbruk av en 15 år gammel jente som gikk i en ungdomsklubb i menigheten han var satt til å lede konfirmanter. ILLUSTRASJONSFOTO

+ Foreldrene trodde datteren deres var trygg da de sendte henne til en menighet i Aust-Agder. Et varsel på en ungdomsleder i menigheten førte ikke frem.

Arne Ingmar Eggen

eller lag digital bruker for å lese videre. Er du ikke abonnent kan du få tilgang under.

Hei, ! Velkommen tilbake. For å lese resten av saken kan du benytte deg av et av tilbudene nedenfor:

Informasjon: Som abonnent kan du være logget inn inntil 5 steder samtidig. Du har nå logget inn over 5 steder, og er derfor automatisk blitt logget ut. eller få mer informasjon her


Hei! Du må ha et aktivt abonnement for å lese videre. Kjøp digital tilgang her

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på agderposten.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse