annonse

Disse stiller til valg i Tvedestrand

Agderposten/Arkiv
PÅ XTRA-TOPPEN: Knut Aall. (Foto: )
ORDFØRERKANDIDAT
ORDFØRERKANDIDAT: Marianne Landaas (60) blir Tvedestrand Høyres ordførerkandidat i kommunevalget neste år. (Foto: )

Dette er valglistene til kommunevalget i Tvedestrand i 2019.

  • Ida Johanne Aadland

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

  1. June Marcussen 1975 Gjeving

  2. Anders Lyche Oppegaard 1972 Sentrum

  3. Rune Lien 1979 Skuggevik

  4. Michelle C Myklebostad 1977 Sentrum

  5. Nina Sperre Nilse 1983 Gjeving

  6. Kristian Skavnes 1945 Sentrum

  7. Lise Besserudhagen 1982 Laget

  8. Sven Inge Marcussen 1968 Sentrum

  9. Martha M Hansen 1961 Sentrum

  10. Karen Ferris 1985 Dypvåg

  11. Tor Granerud 1975 Sentrum

  12. Eivind Sandnes 1959 Songe

  13. Fereshte Rezai 1998 Sentrum

  14. Ralph Magne Blair Johansen 1963 Børøya

  15. Charlotte Lindvik 1981 Gjeving

  16. Ove Sundsdal 1964 Sentrum

  17. Ellen Janne Broms 1976 Sentrum

  18. Line Øvernes Mørch 1961 Sentrum

  19. Hawa Abdikarin 1993 Sentrum

  20. Emil Pedersen 1949 Børøya

  21. Kari K Laurendz 1962 Lyngør

  22. Hans Jørgen Mørch 1961 Sentrum

  23. Knut Arne Songedal 1981 Langang

  24. Olaf Kristoffersen 1949 Børøya

  25. Camilla Kulland  1970 Sentrum

  26. Toralv Tveide 1946 Sentrum

  27. Øyvind  Fløystad 1937 Sentrum

Høyre

  1. Marianne Landaas 1957 Sagesund

  2. Ole Jørgen Goderstad 1947 Holt

  3. Karen Nilsen Waggestad 1956 Nes Verk

  4. Svenn Roar Larsen 1952 Sentrum

  5. Solveig Røvik 1962 Gjeving

  6. Birger Eggen 1959 Nes Verk

  7. Einar Johnsen 1956 Østerå

  8. Anne SOnesen 1965 Sentrum

  9. Øystein Haugenes 1976 Sentrum

  10. Arne Guddal 1959 Nes Verk

  11. Ole Christian Gliddi 1981 Holt

  12. Arne Bjørnstad 1932 Sentrum

  13. Hanne Wold 1955 Borøy

  14. Tor Oskar Wilhelmsen 1977 Sentrum

  15. Andrea Eriksen Vestøl 1995 Sentrum

  16. Knut Olav Austeid 1955 Sagesund

  17. Ellen Hertzberg 1951 Lyngør

  18. Liv Helen Sundsdal 1968 Sentrum

  19. Tage Isak Thorsen 1953 Sentrum

  20. Severin Stabell-Hansen 1953 Borøy

  21. Petter Wold 1955 Borøy

  22. Rolf Thorstensen 1953 Sentrum

  23. Jørn Mortensen 1948 Normannvik

  24. Asbjørn Johnsen 1965 Holt

  25. Sveinung Lien 1959 Sentrum

Arbeiderpartiet

  1. Vidar Holmsen Engh 1963 Dypvåg

  2. Monica Mostad Güttrup 1978 Sentrum

  3. Roe Ustad 1971 Nesgrenda

  4. Susanne Bakke 1986 Langang

  5. Olaf Trysnes 1952 Sentrum

  6. Line Skavnes 1967 Nesgrenda

  7. Rune Hovstø 1956 Sentrum

  8. Gunhild Lunde-Lahiff 1985 Nesgrenda

  9. Kai Hennig Holum 1967 Sentrum

  10. Eirin Therese Rønbeck Johansen 1996 Sentrum

  11. Sven Erik Svensen 1949 Sentrum

  12. Gro Hagane 1950 Angelstad

  13. Frants Notevik Ellingsen 1965 Sentrum

  14. Eli Frøland 1959 Sentrum

  15. Gunnar Oddne Waagestad 1948 Nesgrenda

  16. Marit Valland 1948 Grønland

  17. Jens Ove Kristiansen 1964 Sentrum

  18. Janne Marie Olsen 1977 Råknes

Senterpartiet

  1. Morten Foss 1957 Holt

  2. Lars Nicolai Løvdal 1974 Gjeving

  3. May Zwilgmeyer 1969 Skuggevik

  4. Kåre Haugaas 1951 Holt

  5. Kristin Kjesbu Fredvik 1976 Songe

  6. Andreas Lilleholt 1974 Holt

  7. Marianne Goderstad 1973 Holt

  8. Birgit Kristin Fidgett 1961 Laget

  9. Astrid Marie Torp 1993 Kvastad

  10. Herman Goderstad 1958 Holt

  11. Ola Mosberg 1948 Sandøya

  12. Sissel Bjørge 1959 Lyngør

  13. Arvid Lauvland 1983 Holt

  14. Ketil Lilleholt 1982 Nes Verk

  15. Stig Morgan Lunghaug 1994 Holt

  16. Kristian Foss 1987 Kvastad

  17. Eline Goderstad 1994 Holt

  18. Marius Monrad 1988 Holt

  19. Søren Robert Sørensen 1960 Kvastad

  20. Knut Anders Goderstad 1993 Holt

  21. Mariann Hegland 1978 Angelstad

  22. Toni Shala 1977 Sentrum

  23. Torunn Lofstad 1969 Angelstad

  24. Jørgen Sverre Goderstad Sunne 1989 Holt

  25. Hildeborg Thorbjørnsen 1956 Nes Verk

  26. Roar Solheim 1970 Angelstad

  27. Knut Greger Tveite 1952 Sentrum

  28. Martin Sandstø 1950 Gjeving

  29. Ingebjørg Angelstad 1978 Angelstad

Kristelig Folkeparti

  1. Hans Tomter 1962 Sagesund

  2. Håkon Haugland 1980 Gjeving

  3. Liv Tomter 1973 Sagesund

  4. Haldis Carlsen 1951 Songe

  5. Alf Norvald Nodland 1959 Nes Verk

  6. Holda Berit Evensen 1952 Sagesund

  7. Karl Otto Tokerud 1981 Eidbo

  8. Jostein Langballe 1976 Borøy

  9. Torleif Haugland 1953 Gjeving

  10. Liv Kirsten Gustavsen 1954 Songe

  11. Jan Inge Gustavsen 1971 Songe

  12. Hilde Labugt Tokerud 1977 Eidbo

  13. Lars Carlsen 1951 Songe

  14. Birger Løvdal 1951 Songe

  15. Synnøve Jensen 1954 Songe

 

Fremskrittspartiet

  1. Yngve Werner Monrad 1974 Dypvåg

  2. Silje Flaten Haugli 1994 Dypvåg

  3. Tiri Wigand 1954 Sentrum

  4. Kurt Egil Jensen 1963 Nes Verk

  5. Håkon Verner Nilsen 1956 Bukleivene

  6. Viggo Fjellheim 1989 Sentrum

  7. Kirsten Liv Aasbø 1946 Songe

  8. Kjell Fjellet 1967 Holt

  9. Haakon Engnæs Johnsen 1991 Østerå

  10. Emly Monrad 1940 Krokevåg

Rødt

  1. Toini Garnes 1973

  2. Torvil Åsulv Støle 1949

  3. Hege Nyheim 1967

  4. Tore Andreas Kinck Johnsen 1987

  5. Elin Merete Gundersen 1974

  6. Siri Karine Skjæveland 1972

  7. Lise Cathrine Kristensen 1972

  8. Børge Løvdal Winther 1969

  9. Synne Berntzen 1990

  10. Elin Odden 1973

Miljøpartiet De Grønne

  1. Andreas Westheimer 1951 Skuggevik

  2. Finn Jørgensen 1957 Bakkeskåt

  3. Morten Røsås 1971 Gjeving

  4. Rasmus Lomm 1999 Gjeving

  5. Åsta Mare Evensberget 1991 Eidbo

  6. Victoria Hausberg Knutsen 1985 Rørkil

  7. Camilla Lomm 1968 Gjeving

  8. Bjarte Beil Myhre 1985 Borøya

Xtra-lista

  1. Knut Aall 1965 Holt

  2. Tove Hage Aargaard 1968 Sandøya

  3. Morten Løvdal 1970 Sentrum

  4. Odd Steinar Thorsen 1950 Sandøya

  5. Jan Roger Ekedal 1975 Sentrum

  6. Ingeborg Marcussen Hubertz 1973 Sandøya

  7. Rolf Siljedal 1952 Borøya

  8. Marianne Hovland Larsen 1984 Holt

  9. Vegars Rakkestad 1998 Songe

  10. Hildegunn Edløy Holstvoll 1980 Sandøya

  11. Anette Andreassen 1967 Dypvåg

  12. Britt Elisabeth Fossdal 1975 Dypvåg

  13. Karen Johanne Falch 1963 Borøya

  14. Roger Løvdal Nilsen 1974 Gjeving

  15. Krister Moen 1982 Holt

  16. Caroline Garcia 1989 Sentrum

  17. Monica Jeanette Johansen 1975 Laget

  18. Jarle Hagane 1972 Songe

  19. Vigdis Løvdal 1947 Lyngør

  20. Sven Thorstensen 1956 Borøya

  21. Georg Karvel 1961 Borøya

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på agderposten.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse

annonse

annonse