annonse

Disse stiller til valg i Risør

Ordfører Knut Henning Thygesen (Rødt).
MANGE PÅ LISTA: Tidligere Risør-ordfører Knut Henning Thygesen (66) står øverst på Rødt-lista, som teller hele 34 navn foran kommunevalget i Risør i 2019. (Foto: )

Dette er valglistene til kommunevalget i Risør 2019.

  • Ida Johanne Aadland

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

  1. Sara Sægrov Ruud 1972

  2. Stian Lund 1977

  3. Jan Einar Henriksen 1950

  4. Rolf Dahle 1945

  5. Frode Ausland 1972

  6. Iver Sørdahl 1963

  7. Tone Solodden Thorsen 1976

  8. Kjersti Moen 1968

  9. Henry Holdgaard Clausen 1968

  10. Kjell Olav Egestad 1953

  11. Mads Hveem 1988

  12. Hans-Olav Ramsdal 1936

Høyre

  1. Kai Magne Strat 1963 Risør

  2. Anette Lunner 1974 Søndeled

  3. Dag Oddvar Gjesteby 1948 Risør

  4. Mona K. Stray Rambo 1964 Hope

  5. Christian Axelsen 1970 Risør

  6. Line Granjord Paulsen 1972 Risør

  7. Petter Emil B. Gundersen 1952 Risør

  8. Per Christian Giving 1983 Risør

  9. Sverre-Tobias Dukene 1992 Risør

  10. Linda Alise Elde Giving 1964 Risør

  11. Thor-Erling M. Larsen 1966 Risør

  12. Geir Skjevling Arnesen 1971 Risør

  13. Anne Therese Dørsdal 1948 Risør

  14. Harald Pettersen 1943 Risør

  15. Gunn Kroken 1945 Risør

  16. Svein Edmund Eriksen 1944 Hope

  17. Else Tollan Bøhn 1962 Risør

  18. Lars Ole Røed 1953 Risør

  19. Kjell Mac Donals 1961 Risør

  20. Karl Wilhelm Nilsen 1942 Risør

  21. Nina Thørring Christensen 1977 Risør

  22. Rigmor Aino Bjordammen 1957 Søndeled

  23. Halvor Skåli 1949 Risør

Arbeiderpartiet

  1. Per Kristian Lunden 1957 Torskeberg

  2. Elen Regine Lauvhjell 1977 Risør

  3. Ole Henrik Grønn 1984 Risør

  4. Ragni MacQueen Leifson 1963 Risør

  5. Paal E. Salvesen 1963 Risør

  6. Bente Trulsvik 1962 Risør

  7. Agyad Alhamwi 1986 Risør

  8. Torhild Karoline Gregersen 1953 Moen

  9. Odd Eldrup Olsen 1949 Risør

  10. Tove Hansen 1970 Risør

  11. Stig Trondsten 1968 Risør

  12. Silje Ibsen 1975 Risør

  13. Per Arve Øyen 1956 Risør

  14. Ister Muhamud-Ali 1986 Risør

  15. Kjell Skarheim 1946 Risør

  16. Lene Gunsteinsen 1993 Hope

  17. Bjørn Preben Anfinsen-arisæ 1986 Risør

  18. Eva Nilsen 1955 Risør

  19. Oddvar Mykland 1942 Risør

  20. Therese Slangsvold 1978 Risør

  21. Nils Vibe 1951 Risør

  22. Signe Ingergård Lungberg 1963 Risør

  23. Wenche Zaal 1973 Risør

  24. Jens Høibø 1955 Risør

  25. Kristin Sæberg Håkonsen 1957 Risør

  26. Randi Gunsteinsen 1959 Hope

  27. Ole Per Hopaneng 1944 Risør

  28. Harald Olimb Norman 1958 Risør

 

Senterpartiet

  1. Viktor Hauge 1961

  2. Thor Vebrand Hope 1971

  3. Gailute Akeland 1974

  4. Kai Arild Ramskjær

  5. Alexander Stamsø 1985

  6. Tor Håkon Sivertsen 1946

  7. Kai Langmyrbråten Sevik 1982

  8. Anders Johnsen 1946

  9. Beth Moen Monrad 1966

  10. Ole Andreas Hødnebø 1985

  11. Heidi Hødnebø 1955

Kristelig Folkeparti

  1. Lill Jorunn Bredal Larsen 1949

  2. Bjørn Helge Dahle 1961

  3. Reidun Hansen 1971

  4. Svein Andresen 1965

  5. Hanna Homme 1992

  6. Nils Kirkedam 1943

  7. Ingunn Mork Bjørndal 1945

  8. Hilde Anfinsen 1969

  9. Makda Solomon Araya 1990

  10. Elisabeth Gundersen 1963

  11. Marianne Gundersen 1942

  12. Henny Hellerdal 1954

Fremskrittspartiet

  1. Magnus Stø Kittelsen 1978

  2. Kristian Willy Thorsen 1969

  3. Jørgen Nipe 1976

  4. Mimmi Aas Søndeled 1950

  5. Ronny Støylen 1970

  6. Grethe Hellerud 1962

  7. Bård Masdalen 1991

  8. Arne-Johnny Nerdalen 1959

Sosialistisk Venstreparti

  1. Maiken Linnea Solvang 1999

  2. Grethe Skarvang Karlsen 1961

  3. Britt Anniken Thomassen 1966

  4. Brita Jønland Berg 1955

  5. Victoria Larsen 1995

  6. Tor Erik Karlsen 1955

  7. Marianne Eriksen 1969

Rødt

  1. Knut Henning Thygesen 1953

  2. Frida Fred Dørsdal 1978

  3. Bisan Bassam Mansour 1983

  4. Andrew Windtwood 1976

  5. Linda Helgesen Aslaksen 1981

  6. Tom Hommefoss 1968

  7. Hanne Helgesen Naas 1986

  8. Gerd Knudsen 1960

  9. Hege Kristin Kirkhusmo 1960

  10. Mikael Lyngaas 1997

  11. Paul Andreas Aakerøy 1963

  12. Ragnhild Johansen 1944

  13. Iyad Ahmed Eqap Omar 1977

  14. Hanne Trine Helland Ellefsen 1987

  15. Anniken Dulin 1949

  16. Helle Birgit Ibsen 1964

  17. Daniel Viktor Dalen 1986

  18. Anne Christine Tine Bang 1955

  19. Tone Østbye Dørsdal 1964

  20. Eleonore Nore Graffer 1945

  21. Gro Øymyr 1955

  22. Rients Paul van der Woude 1957

  23. Terje Larsen 1962

  24. Tom Heistad 1969

  25. Jan Erik Gjernes 1959

  26. Vidar Iversen 1958

  27. Knut Henrik Kjellsen 1951

  28. Anne-Lise Aasheim 1947

  29. Geir Håkon Vålandsmyr 1977

  30. Kari Helene Vibe 1946

  31. Reidar Johannesen 1946

  32. Daniel Lee Glaser 1942

  33. Hilde Irene Skoglund 1962

  34. Kathrine Sørtveit Myrland 1978

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på agderposten.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse

annonse

annonse