annonse

Disse stiller til valg i Lillesand

FAVORITTENE
TOPPER VENSTRE-LISTA: Cecilie Knibe Kroglund (Ap) og Einar Holmer-Hoven (H) er de fremste ordførerfavorittene i Lillesand. (Foto: Lillesands-Posten)

Dette er valglistene til kommunevalget i Lillesand i 2019.

  • Ida Johanne Aadland

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

  1. Petter N. Toldnæs 1978

  2. Espen Hovde  1980

  3. Nora Rønnevig 1984

  4. Endre Helgeland 1987

  5. Inger Marie Moi 1976

  6. Tone Thorvaldsen Vareberg 1962

  7. Agnethe Rislå 1979

  8. Jan Helge Kjøstvedt 1968

  9. Christian Thomassen 1982

  10.  Endre Solem 1986

  11.  Kristine Vestøl 1983

  12.  Vegar Strømman 1975

  13.  Hilde Gro Hummervold 1961

  14.  Tord Aslak Aslaksen 1975

  15.  Bjørg Gustavsen 1975

  16.  Lars Tellemann Sæther 1977

  17.  Helga Rosenberg 1964

  18.  Kristian Hennig 1983

  19.  Ole Kristian Augland 1979

  20.  Bjørnar Heldal 1974

  21.  Mikaela Vasstrøm Modalen 1977

Høyre

  1. Einar Holmer-Hoven 1971 Lillesand

  2. Siren C. Thorvaldsen 1965 Høvåg

  3. Kristin Gustavsen 1980 Justøya

  4. Jørgen Heimsæter 1999 Lillesand

  5. Johannes Vallesverd 1976 Lillesand

  6. Kari Lise Svaleng 1972 Høvåg

  7. Otto Randøy 1955 Høgvåg

  8. Fredrik Davis Lossius 1980 Justøya

  9. Frida Glamsland Berntsen 1999 Lillesand

  10. Lise Andersen 1954 Lillesand

  11. Kjetil Askbo Hovde 1976 Lillesand

  12. Kjell Jørgen Ribe 1971 Lillesand

  13. Kerstin Thoresen 1952 Lillesand

  14. Roy Kenneth Jenssveen 1973 Lillesand

  15. Anne Lise Taraldsvik 1980 Lillesand

  16. Knut Halvor Holthe Rismyhr 1996 Lillesand

  17. Aina Malmstein 1975 Høvåg

  18. Lars Gunnar Nag 1969 Lillesand

  19. Natasja Smits 1969 Lillesand

  20. Gabriel Førenæs Knudsen 1957 Lillesand

  21. Ingvill Ohr 1972 Lillesand

  22. Morten Min Aslaksen 1979 Lillesand

  23. Anne Rød Moen 1942 Lillesand

  24. Svein Olav Olsen 1964 Lillesand

  25. Céline Juni Frostmann Walk 1980 Lillesand

  26. Rune Blix 1970 Lillesand

  27. Hassan Jacobsen 1976 Lillesand

  28. Tina-Sofie Norli Larsen 1988 Lillesand

  29. Oddvar Abrahamsen 1951 Høvåg

Arbeiderpartiet

  1. Cecilie Knibe Kroglund 1972

  2. Leif Kristian Drangshol 1956

  3. Anne Breivik 1978

  4. Bjørn Morten Holm 1975

  5. Astri Kristin Larsen 2000

  6. Tor Erling Engemyr 1981

  7. Inger Vollstad 1965

  8. Røy Thomassen 1960

  9. Berit Skovli 1968

  10. Oddvar Jakobsen 1949

  11. Torild Haustreis 1960

  12. Rachid Hijji 1982

  13. Yngvild Vollstad 2000

  14. Jan Nielsen 1966

  15. Naciye Øzturk 1982

  16. Svein Tore Aanonsen 1958

  17. Marie Vallesverd Dannevig 1953

  18. Runar Jakobsen 1974

  19. Inger Susanne Lavik 1954

  20. Vidar Jahnsen 1959

  21. Torunn Sandnes 1967

  22. Bjørn Nordli 1946

  23. Kristi Samuelsen 1965

  24. Svenn Helge Svendsen 1935

  25. Erika A.A Cummings 1997

  26. Jan Erling Tobiassen 1959

  27. Åshild Martinussen 1949

Senterpartiet

  1. Oddbjørn Kylland 1975

  2. Bente Ekra Grimenæs 1964

  3. Kristen Weihe Steindal 1976

  4. Erling Gitmark 1954

  5. Anne Guri Weihe Steindal 1986

  6. Jan Andreas Holm 1960

  7. Turid Gya 1980

  8. Johan Isak Tveit 1964

  9. Sigve Krageboen 1955

  10. Arne Edvard Rosland Hortemo 1981

  11. Arne Nyberg 1961

  12. Lillian Rosland Hortemo 1981

  13. Finn Rune Gregersen 1967

  14. Olav Otto Sakalle 1964

Kristelig Folkeparti

  1. Geir Svenningsen 1960 Flørenes

  2. Jona Lie 2001 Kjøpmannsvik

  3. Oddvar Espegren 1948 Østre Vallesverd

  4. Mai Liss Sørbotten 1953 Fagertunveien

  5. Stein Kjetil Watne 1965 Bergshaven

  6. Anne Berit Repstad 1974 Nordre Vardåsen

  7. Preben Bronsta Gitmark 1992 Gitmark

  8. Camilla Kokai 1970 Hellenes

  9. Janne Kristine Kjøstvedt 1999 Kjøstvedt

  10. Kaja Nyberg 1964 Reise

  11. Hilde Børjesson 1984 Kroksteinåsen

  12. Øyvind Wallan 1993 Heldalslia

  13. Maria Børvik Sivertsen 1986 Tingsakermoen

  14. Anette Lie 1975 Kjøpmannsvik

  15. Odd Nordvoll 1948 Luntevikveien

  16. Sindre Sundet Nilsen 1980 Grøgårdsmyrtoppen

  17. Reidun Østerberg 1966 Åkerøya

  18. Ruben Gjelstad Lossius 1976 Bergstø

  19. Terje Harry Ludviksen 1955 Bergstø

  20. Vibeke Marken Baardsen 1977 Engelshei

Fremskrittspartiet

  1. Arne Gulbrandsen 1954

  2. Peter André Busch 1976

  3. Roar Svarstad 1961

  4. Sissell Ekeblad Andersen 1958

  5. Øyvind Skeie 1989

  6. Soldrid Busch 1983

  7. Lars Erling Berntsen 1963

  8. Anne Grethe Husevåg Lorentzen 1956

  9. Arnfinn Andersen 1962

  10. Kjell Arne Sand 1959

  11. Kåre Berglund 1954

  12. Thomas Thomassen 1941

  13. Beathe L. Beckstrøm 1966

Sosialistisk Venstreparti

  1. Espen Lia 1972

  2. Inger Margrethe Stoveland 1973

  3. Nils Martinius Justvik 1957

  4. Svenny Karlson 1963

  5. Tor Asbjørn Bekkelund 1984

  6. Bente Sophie Ribe Lauritzen 1971

  7. Mari Kristine Jore 1983

  8. June Fylkesnes 1976

  9. Karianne Østensen 1977

  10. Ingeborg Neuenkirchen Rosenberg 1979

  11. Bjørn Fredrik Nordli 1989

  12. Tor Flaa 1947

  13. Per Erik Lia 1943

  14. Dag Weatherstone 1954

  15. Svein Vik Såghus 1958

  16. Nina Paschen Justvik 1958

  17. Eirik Nordby 1960

  18. Lise Gundell Kristensen 1959

  19. Oss Torfinn Kjøstvedt 1954

  20. Elen Mona Sæsbøe 1948

  21. Harald Olsen 1946

  22. Anne Bjørkvik 1954

  23. Jørn Brodwall 1948

  24. Paul Erik Lia 1970

  25. Marit Neuenkirchen Rosenbergen 1950

  26. Joyce Isabella Piago 1973

  27. Colleen Noland 1944

  28. Inger Sofie Benestad 1970

  29. Henrik Jagels 1976

  30. Astrid Mørland 1950

  31. Javier Aguljar Giner 1960

Rødt

  1. Anette Urd Aanonsen 1974

  2. Torill Sjursen 1953

  3. Robin Alexander Holm 2000

  4. Frode Bjørkløw 1982

  5. Ragni Nygaard Bakkland 1993

  6. Håkon Gåre 1980

  7. Mona Pettersen 1948

  8. Harald Kræmer 1992

  9. John Gustav Johansen 1940

Miljøpartiet De Grønne

  1. Arne Otto Iversen 1958 Høvåg

  2. Bjørn Laland 1982 Lillesand

  3. Maria Christiansen 2000 Høvåg

  4. Henriette May Hawkins 1992 Lillesand

  5. Christen K. Egeland 1977 Høvåg

  6. Ingeborg Hauge 1979 Høvåg

  7. Anne Kathrine Olsen 1980 Høvåg

  8. Svein Helge Grødem 1961 Høvåg

Pensjonistpartiet

  1. Arnt Helleren 1944

  2. Agnete Flørenes Knudsen 1984

  3. Leiv Per Olsen 1943

  4. Øystein Børresen 1948

  5. Britt Gurly Piago 1951

  6. Thor Olav Govertsen 1939

  7. Paul Guttormsen 1954

  8. Rita Tønnessen 1946

  9. Lars Erik Pettersen 1984

  10. Marit Govertsen 1946

  11. Karl From 1948

  12. Kay Arntzrn 1948

  13. Erling Johnsen 1941

  14. Donald Jesse Hall 1946

  15. Jan Olav Maurud 1942

  16. Åse Hilde Thomassen 1958

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på agderposten.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse

annonse

annonse