annonse

Disse stiller til valg i Grimstad

TOPPEN
TOPPEN: Beate Skretting (38) og Line Ostad (23) er Grimstad Høyres toppkandidater til neste kommunevalg. (Foto: Pål Yngve Berg)

Dette er valglistene til kommunevalget i Grimstad 2019.

  • Ida Johanne Aadland

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

  1. Arnt Gunnar Tønnesen 1962 Sentrum

  2. Nora Bastesen 1960 Lauvstø

  3. Arne Kristian Ekra 1975 Fjære

  4. Lise Raven Lothe 1967 Holvika

  5. Øystein Haga 1950 Sentrum

  6. Sissel Nytun 1954 Sentrum

  7. Even Haug 1999 Sentrum

  8. Anne Mette Bjørkavåg 1971 Fjære

  9. Jon Michael Puntervold 1983 Sentrum

  10. Malin Andrea Eriksen Briggs 1996 Støle

  11. Leif Yngvar Smith 1980 Fevik

  12. Anita Knudsen 1973 Øvre Bie

  13. Stian Tobiassen 1982 Skjerviga

  14. Gry Helen Nævisdal 1984 Fevik

  15. Jens Christian Fjelldal 1964 Holviga

  16. Elsa Almås 1954 Sentrum

  17. Ståle Drevdal 1967 Sentrum

  18. Signy Haglund 1948 Biodden

  19. Ben Brynhildsen 1944 Kroken

  20. Per-Helge Aldersjøen Silseth 1983 Reddal

  21. Geir Nyborg 1968 Fevik

  22. Åsa Syse 1946 Holvika

  23. Finn Ljøsne 1958 Sentrum

  24. Solveig Gabriele Bolstad Haga 1953 Sentrum

  25. Roy Slettene 1967 Groos

  26. Brit Bengtson 1950 Sentrum

  27. Jarle Bjørklund 1945 Homborsund

  28. Vilde Haavik Tønnesen 1993 Sentrum

  29. Magne Mikal Våge 1945 Vessøy

  30. Erling Grimdalen 1936 Bie

  31. Per Løland Våje 1976 Landvik

  32. Inger Grete Flatner Baehr 1939 Sentrum

  33. Knut Gimre Hernes 1971 Vessøya

  34. Anne Regine Mo Grimdalen 1940 Bie

  35. Esben Esther Pirelli Benestad 1949 Sentrum

 

Høyre

  1. Beate Skretting 1979 Sentrum

  2. Lisbeth Udjus 1963 Sentrum

  3. Jan André Tønnesen 1979 Sentrum

  4. Sigrid Bakken 1967 Kroken

  5. Øystein Møretrø 1961 Frivold

  6. Nils Erik Henriksen 1962 Sentrum

  7. Per Øyvind Erlandsen 1972 Vik

  8. Astrid Lunde Wilmann 1977 Rønnes

  9. Håvard Eriksen 1997 Holvika

  10. Farahnaz Zinalinamin 1964 Sentrum

  11. Mary Ann Evensen 1969 Molland

  12. Thor Egil Erlandsen 1959 Moy

  13. Synnøve Jomås 1940 Lia

  14. Jonny Ervik 1958 Fevik

  15. Hanne Bie-Lorentzen Schultz 1979 Sentrum

  16. Geir R. Tjemsland 1954 Skjeviga

  17. Marie Kvikshaug Taule 1982 Lia

  18. Hege Ingeborg Bjerke Erlandsen 1964 Moy

  19. Inger Margrethe E. Harberg 1965 Sentrum

  20. Johan-Olaf Lilleøygard Tønnevold 1983 Holvika

  21. Brit Ingebjørg Fossli 1957 Holvika

  22. Sølvi L. Braathu 1943 Holvika

  23. Kenneth Sørensen 1981 Fevik

  24. Jahn Inge Hauge 1963 Eide

  25. Tor Eriksen 1941 Grøm

 

Arbeiderpartiet

  1. Marit Grefstad 1961 Fevik

  2. Håvard Røiseland 1963 Østerhus

  3. Ailen Roaas 1962 Sentrum

  4. Bjørnar Birkedahl 1967 Sentrum

  5. Rita Storvik Vold 1961 Fevik

  6. Anders Bjerkholt 1966 Landvik

  7. Åse Mortensen 1972 Molland

  8. David Bergh Tharaldsen 1961 Østerhus

  9. Anne Merete Holmberg 1949 Groosåsen

  10. Arne August Larsen 1946 Bieheia

  11. Ebenge Regenbogen 1987 Sentrum

  12. Fredrik Seljåsen 1999 Østre Fevik

  13. Grethe Berdahl 1958 Frivoll

  14. Jon Selås 1954 Sentrum

  15. Trude Jacobsen 1954 Prestegårdsskogen

  16. Kristoffer Gundersen 1986 Vik

  17. Inger Theresie Nytræ 1953 Vik

  18. Jarle Christiansen 1964 Fevik

  19. Irena Gjerstae 1965 Grømheia

  20. Øyvind Gabrielsen 1947 Støle

  21. Waini Fotland 1969 Homborsund

  22. Bjørn Edvard Holmberg 1983 Groosåsen

  23. Gyro Haglund 1971 Øde Ugland

  24. Styrmir Johannesson 1971 Fjære

  25. Aase Solvik-Nilsen 1947 Imenes

 

Senterpartiet

  1. Tore Stalleland 1964 Nordås 51

  2. Gudveig Tønnesøl Dalaker 1976 Bieveien 17

  3. Arild Viken 1966 Reddal 133

  4. Kjersti Rørmoen 1968 KNA-veien 50

  5. Bård Harald Hansen 1975 Tjore 77

  6. Jenny Marie Tønnesøl Vestby 1980 Grefstadveien 85

  7. Knut Arne Nøkland Haugeto 1980 Fjæreveien 8

  8. Ann Marit Strædet 1953 Reddalsveien 420

  9. John Gaute Lunden 1982 Reddal 62

  10. Anne M. Austad Steensohn 1951 Moysandveien 10

  11. Jørgen Dalaker 1973 Bieveien 17

  12. Mari Jortveit 1972 Opplandsveien 395

  13. Lars Magne Tønnesøl 1950 Roresanden 61

  14. Signe Heldal Risholt 1964 Reddalsveien 451

  15. Ole Didrik Steensohn 1955 Moysandveien 10

  16. Torunn Austefjord 1965 Opplandsveien 411

  17. Trygve A. Tønnesøl Gundersen 1973 Grefstadveien 50

  18. Ole Martin Hodnebrog 1980 Fjæreveien 12

  19. Inger Lise Tønnesøl Gundersen 1944 Gjærbrøndveien 48

 

Kristelig Folkeparti

  1. Kjetil Glimsdal 1961 Østerhus

  2. Bjørg Engeset Eide 1948 Sentrum

  3. Anette Jakobsen 1963 Østerhus

  4. Stein Gjulem 1947 Sentrum

  5. Erlend Gunstveit 1995 Fevik

  6. Helge Godtfredsen 1984 Østerhus

  7. Kristin Øfsdahl Haga 1970 Landvik

  8. Tony Gulbrandsen 1973 Støle

  9. David Fredriksen 1988 Landvik

  10. Kari Inger Bergem 1981 Holvika

  11. Per Osnes 1964 Landvik

  12. Kari Omre 1969 Vik

  13. Tonje Margrete Teistedal 1972 Fevik

  14. Finn Ivar Knudsen 1955 Holvika

  15. Laura Daniela Fratila 1994 Frivoll

  16. Even Nicolai Sundbø Rø 1981 Østerhus

  17. Sui Cia Cinzah 1975 Holvika

  18. Lars Olav Karlsen 1976 Østerhus

  19. Mette Lisbet Nordlie 1952 Vik

  20. Kung Lian Hniang Za Thang 1975 Frivoll

  21. Kari Lilleaasen 1949 Østerhus

  22. Vidar Øvland 1973 Hesnes

  23. Helga Tungesvik 1960 Landvik

Sosialistisk Venstreparti

  1. Issifou Koanda 1961

  2. Siri Hoff 1947

  3. Dan Børge Klungebro 1983

  4. Elie Babale 1975

  5. Astrid Stifoss-Hanssen 1971

  6. Alexander Gauslå 1981

  7. Kathrine Ivsett Johnsen 1974

  8. Terje Gjøsæter 1970

  9. Tone Visheim 1957

  10. Jaziar Radianti 1968

  11. Hans Petter Kristiansen 1948

  12. Helga Aasland 1952

  13. Tone Andersen 1944

  14. Marit Møretrø 1950

  15. Mariann Roeim 1944

Fremskrittspartiet

  1. Lene Dolly B. Langemyr 1979

  2. Erik-André Albrecht 1967

  3. Terje Stalleland 1966

  4. Tommy Christiansen 1969

  5. Jan Tore Klemmetsen 1979

  6. Stig Morterud 1967

  7. Esben Madshaven 1988

  8. Børre Githmark 1979

  9. Eva Løvik 1974

  10. Øivor Kristin Håland 1959

  11. Tårån Haugstøl 1969

  12. Finn Martin Furholt 1949

  13. Morten Haugum 1986

  14. Erling E. Hægeland 1948

  15. Tore Fredvig Erichsen 1973

  16. Marius Arion Nilsen 1984

  17. Rune Stø 1969

  18. Tore Håland 1970

  19. Connie Larsson 1972

  20. Dag Ommundsen

  21. Else Tranberg Gundersen 1950

  22. Rudi Løvland 1956

Rødt

  1. Rigmor S. Brox 1969 Fevik

  2. Tore Wold 1953 Fevik

  3. Unni Wold 1962 Grimstad

  4. Kim Ytredal 1988 Grimstad

  5. Torgeir Schulstock 1968 Grimstad

  6. Mohammed Salih Alrawi 1992 Grimstad

  7. Tyra Felberg Valle 1998 Grimstad

  8. Aleksander Andersen 1999 Grimstad

  9. Jenny Bakke 2000 Grimstad

  10. Ernst Jøran Plepsch 1969 Fevik

  11. Kristoffer Andersen 1992 Fevik

 

Miljøpartiet De Grønne

  1. Malene Imre 1972 Fevik

  2. Shirin Bagheri 2000 Grimstad

  3. Tore Helleland Næss 1982 Grimstad

  4. Inge Bergdal 1962 Fevik

  5. Jostein Trondal 1975 Grimstad

  6. Jens Fauchald 1937 Grimstad

  7. Alexandra Raven 2000 Grimstad

  8. Thomas Gjesteland 1981 Grimstad

  9. Vetle Leinonen-Roeim 1977 Mangler

  10. Tonje K. Sørdalen 1983 Grimstad

  11. Esben Moy 1962 Mangler

  12. Silje Unander 1990 Mangler

Partiet De Kristne

  1. Bjørn Arne Engen 1961 Grimstad

  2. Annalies Waaland 1940 Molland

  3. Fredrik Harald Vesterås 1948

  4. Johannes Hemmingby 1953 Grimstad

  5. Marilyn Hemmingby 1953 Grimstad

  6. Elly Ellingsen 1938 Grimstad

  7. Ellen Rødland 1936 Grimstad

  8. Liv Kristin Larsen 1966 Grimstad

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på agderposten.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse

annonse

annonse