annonse

Disse stiller til det første Agder-valget

VANT
VANT: Fylkesordfører Gro Bråten (t.v.) fra Aust-Agder trakk det lengste strået mot Ap-veteran Randi Øverland på Agder Arbeiderpartis nominasjonsmøte. Nå skal Bråten kjempe mot bysbarnet Arne Thomassen (H) om å bli det sammenslåtte Agders første fylkesordfører. (Foto: Anne Gro Ballestad)
TOPPER
TOPPER: Arne Thommasen topper Høyres liste til det første fylkestingsvalget i den sammenslåtte Agder fylkeskommune. (Foto: Agderposten/Arkiv)

Dette er listene til det første valget i den sammenslåtte Agder fylkeskommune.

  • Ida Johanne Aadland

Listene viser navn, fødselsår og bosted. Kandidater i halvfet er forhåndskumulerte.

Venstre

  1. Beate Marie Johnsen 1962 Farsund

  2. Jacob Haugemoen Handegard 1995 Arendal

  3. Morten Leuch Elieson 1957 Kristiansand

  4. Malin Andrea Eriksen Briggs 1996 Grimstad

  5. Ingvild Wetrhus Thorsvik 1991 Mandal

  6. Nertila Stringa 1985 Birkenes

  7. Line Øvernes Mørch 1961 Tvedestrand

  8. Tone Lise Avdal 1985 Bykle

  9. Anne Margrethe Larsen 1950 Flekkefjord

  10. Kristian Røssaak 1965 Mandal

  11. Petter Benestad 1951 Kristiansand

  12. Anna Elise Svennevig 1973 Grimstad

  13. Melinda Kvinlaug 1970 Kvinesdal

  14. Per Olav Skutle 1963 Lindesnes

  15. Nora Rønnevig 1984 Lillesand

  16. Stian Lund 1977 Risør

  17. Sigrid Kjetilsdotter Jore 1987 Valle

  18. Lise Lothe 1967 Grimstad

  19. Trond Kind 1970 Flekkefjord

  20. Jan Albert Haagesen 1951 Evje

  21. Anne Cathrine Høyesen Hall 1966 Tvedestrand

  22. Dag Jørgen Hveem 1960 Risør

  23. Irene Kaspersen 1972 Søgne

  24. Astrid Tjomsås Frigstad 1966 Vennesla

  25. Kenneth Stømne 1978 Froland

  26. Dega Abdi Aman 1962 Arendal

  27. Odd Håvard Dahle 1963 Iveland

  28. Ole Morten Vegusdal 1961 Evje

  29. Even Haug 1999 Grimstad

  30. Birgitte Kleivset 1972 Kristiansand

  31. Oddbjørg Hagen 1964 Vennesla

  32. Anna Stella Karlsdottir 1955 Bygland

  33. Dariusz Albrecht 1972 Arendal

  34. Aud Hægeland 1960 Lyngdal

  35. Per Øyvind Grimsby 1968 Sirdal

  36. Sissel Åkre 1942 Valle

  37. Christine Alveberg 1992 Kristiansand

  38. Arnt Gunnar Tønnesen 1962 Grimstad

  39. Stig Skjævesland 1950 Marnardal

  40. June Marcussen 1975 Tvedestrand

  41. Jan Kenneth Stavenes 1976 Kristiansand

  42. Ann Osaland 1963 Songdalen

  43. Cato Christensen 1985 Evje

  44. Hans Olav Omnes 1976 Valle

  45. Torun Sandvand 1946 Kristiansand

  46. Espen Wolles Mikkelsen 1970 Bykle

  47. Ivar Bergundhaugen 1973 Kristiansand

  48. Åse Rostvåg 1945 Kristiansand

  49. Pål Koren Pedersen 1966 Arendal

  50. Cecilie Kyllingstad 1977 Evje

  51. Jan Kløvstad 1956 Arendal

  52. Kristin Øygarden 1980 Kristiansand

  53. Øystein Haga 1950 Grimstad

  54. Sara Sægrov Ruud 1972 Risør

  55. Petter N. Toldnæs 1978 Lillesand

Høyre

  1. Arne Thomassen 1959 Lillesand

  2. Mathias Bernander 1989 Kristiansand

  3. Torunn Ostad 1972 Grimstad

  4. Erik Johan Tellefsen Lindøe 1996 Arendal

  5. Hannah B. Teigland Dybesland 1970 Mandal

  6. Sally L. Huseth Vennesland 1957 Vennesla

  7. Maiken Messel 1954 Arendal

  8. Harald Fauskanger Andersen 1959 Kristiansand

  9. Stein Runde Hagestrand 1964 Gjerstad

  10. Torunn Charlotte Nyberg 1968 Valle

  11. Haagen Severin Nilson Poppe 1995 Arendal

  12. Han Otto Lund 1950 Kristiansand

  13. Kjetil Aga 1981 Farsund

  14. Gunn Haga Brekka 1977 Arendal

  15. Arild Windsland 1959 Birkenes

  16. Amalie Kollstrand 1997 Arendal

  17. Janne Nøkland Haddeland 1983 Hægebostad

  18. Carolina Mathilde Moland 1979 Vegårshei

  19. Frida Glamsland Berntsen 1999 Lillesand

  20. Olav Neset 1955 Bygland

  21. Arne Guddal 1959 Tvedestrand

  22. Aurora Hårtveit 1996 Kristiansand

  23. Ove Nodeland 1962 Mandal

  24. Sigrid Tufteland 1964 Lindesnes

  25. Kristoffer A. Lyngvi-Østerhus 1978 Arendal

  26. Ann-Torill Briksdal 1979 Bykle

  27. Halvor Rismyhr 1955 Lillesand

  28. Line Ostad 1994 Grimstad

  29. Marianne Rysstad 1986 Valle

  30. Ole-Jo Vigebo 2000 Mandal

  31. Marianne Landaas 1957 Tvedestrand

  32. Einar Halvorsen 1944 Arendal

  33. Bente Birkeland 1969 Flekkefjord

  34. Birger Eggen 1959 Tvedestrand

  35. Hedda Velaug Løvland 1963 Kristiansand

  36. Finn Bjørn Rørvik 1952 Evje og Hornnes

  37. Linda Borghild Skjulestad 1973 Arendal

  38. Jørgen Heimsæter 1999 Lillesand

  39. Kirsten Svensson 1977 Hægebostad

  40. Dag Oddvar Gjesteby 1948 Risør

  41. Inger Stray Jensen 1945 Farsund

  42. Odd Arne Ougland 1950 Aunedal

  43. Roger Abusland 1966 Lyngdal

  44. Otto Randøy 1955 Lillesand

  45. Ronny Sæbø 1968 Kristiansand

  46. Ole Uttorm Ihme 1949 Mandal

  47. Lucas Didrik Haugeberg 1995 Kristiansand

  48. Laila Tove Stunes 1947 Arendal

Arbeiderpartiet

  1. Gro Bråten 1964 Lillesand

  2. Even Tronstad Sagebakken 1977 Mandal

  3. Neda Afsharipour 1986 Kristiansand

  4. Dag Eide 1960 Tvedestrand

  5. Nina Jentoft 1966 Arendal

  6. Kai Steffen Østensen 1994 Farsund

  7. Line Kysnes Vennesland 1985 Evje og Hornnes

  8. Nils Harald Rennestraum 1958 Kvinesdal

  9. Venke Anny Nes 1964 Vegårshei

  10. Fredrik Jensen 1989 Kristiansand

  11. Kari Hodne 1964 Vennesla

  12. Hans Blattmann 1960 Bykle

  13. Ailen Roaas 1962 Grimstad

  14. Jan Atle Toft 1960 Lyngdal

  15. Nils Johannes Nilsen 1950 Arendal

  16. Abel Cecilie Knibe Kroglund 1972 Lillesand

  17. Eva Nilsen 1955 Risør

  18. Svein Hobbesland 1958 Flekkefjord

  19. Britt Halvorsen Ufsvatn 1969 Åmli

  20. Syvert Fossdal 1968 Arendal

  21. Reidunn Gøthesen Scherpf 2958 Søgne

  22. Kjell Leon Andresen 1951 Birkenes

  23. Marit Larsen 1977 Farsund

  24. Eivind Arnt Husøy 1960 Audnedal

  25. Kim Pedersen 1975 Valle

  26. Anne Merete Holmberg 1949 Grimstad

  27. Lars Jørgen Hauge 1944 Vennesla

  28. Liv Tanche-Larsen 1968 Valle

  29. Terje Næss 1955 Kristiansand

  30. Inga Elisabeth Fjeldsgaard 1949 Mandal

  31. Kristoffer Birkeland Salvesen 1984 Farsund

  32. Solveig Helljesen 1965 Arendal

  33. Lars Marius Nilsen 1991 Froland

  34. Ragni Macqeen Leifson 1963 Risør

  35. Annette Larsson 1970 Bygland

  36. Kenneth Mørk 1980 Kristiansand

  37. Aina Adriansen Munthe 1972 Lillesand

  38. Jarle Christiansen 1964 Grimstad

  39. Kirsten Lorenz Hegland 1968 Tvedestrand

  40. Kenneth Tønnesland 1996 Songdalen

  41. Marie Johnnysdotter Pedersen 1996 Valle

  42. Frederick Helleland Birkenes 2001 Evje og Hornnes

  43. Bente Eiesland 1985 Sirdal

  44. Eirik Dåstøl Langeland 1984 Kristiansand

  45. Britt Ingrid Andersen 1960 Evje og Hornnes

  46. Reidar Saga 1963 Åmli

Senterpartiet

  1. Oddbjørn Kylland 1975 Lillesand

  2. Margit Dale 1975 Valle

  3. Thor Jørgen Tjørhom 1962 Sirdal

  4. Kristin Ljosland 1992 Froland

  5. Jon Grindland 1959 Kristiansand

  6. Anja Ninasdottes Abusland 1995 Songdalen

  7. Morten Foss 1957 Tvedestrand

  8. Siv Brekka 1980 Arendal

  9. Kåre Einar Skaiå Larsen 1969 Evje og Hornnes

  10. Margrethe Handeland 1979 Hægebostad

  11. Kirsten Helen Myren 1980 Vegårshei

  12. Gro Anita Mykjåland 1979 Iveland

  13. John Øyslebø 1956 Marnardal

  14. Nina Irene Danielsen 1954 Flekkefjord

  15. Randi Fredriksen 1990 Mandal

  16. Knut Erik Ulltveit 1978 Gjerstad

  17. Lars Magne Tønnesøl 1950 Grimstad

  18. Siril Grevsnes Bratten 1995 Søgne

  19. Odd Harald Reve 1952 Farsund

  20. Leiv Rygg Langerak 1967 Bygland

  21. Ragnhild Dietrichson 1967 Risør

  22. Tønnes Seland 1964 Audnedal

  23. Malin Stokkeland 1967 Kvinesdal

  24. Anders Snøløs Topland 1979 Birkenes

  25. Margit Smeland 1948 Åmli

  26. Ole Magne Omdal 1956 Kristiansand

  27. Kari Røynlid 1972 Åseral

  28. Tor Hallvard Torson Mosdøl 1982 Bykle

  29. Vexillo Sigurdur Håland Aarlid 1995 Arendal

  30. Bjørn Sand 1972 Flekkefjord

  31. Thea Wergeland Aas 1983 Lyngdal

  32. Frank Bjerg Sigvaldsen 1986 Froland

  33. Alma Kazagic 1959 Evje og Hornnes

  34. Jostein Nordli 1983 Vennesla

  35. Eirin Åsland Goksem 1991 Åseral

  36. Lars Woie 1956 Arendal

  37. Berit Hauan 1982 Iveland

  38. Reidar Heivoll 1955 Songdalen

  39. Siril Follerås Engedal 1984 Mandal

  40. Henri Tore Viki 1964 Valle

  41. Tone Vestøl Bårten 1971 Gjerstad

  42. Bjørn Arild Stea 1967 Søgne

  43. Trine Hennestad 1958 Lindesnes

  44. John Gaute Lunden 1982 Grimstad

  45. Bente Ekra Grimenæs 1964 Lillesand

  46. Tor Arne Eiken 1973 Hægebostad

  47. Torhild Hægeland 1927 Vennesla

  48. Tellef Olstad 1954 Åmli

  49. Gudveig Tønnesøl Dalaker 1976 Grimstad

  50. Karsten Fidjeland 1954 Lyngdal

  51. Ida Tomine Foss 1996 Marnardal

  52. Breng Ose 1982 Bygland

  53. Regine Olimstad 1994 Vegårshei

  54. Steinar Djuvik Haaland 1988 Lindesnes

  55. Anne Gerd Eieland Eivindson 1982 Vennesla

Kristelig Folkeparti

  1. Bjørn Ropstad 1958 Hornnes

  2. Janne Nystøl 1969 Borhaug

  3. Rune André Sørtveit Frustøl 1989 Kristiansand

  4. Ingunn Fjærbu Roppestad 1969 Froland

  5. Tore Askildsen 1957 Mandal

  6. Jon-Olav Strand 1959 Risør

  7. Inger Lise Hillestad Aasen 1979 Iveland

  8. Kjetil Glimsdal 1961 Grimstad

  9. Irene Solli 1971 Kristiansand

  10. Turid Torland Håland 1966 Lyngdal

  11. Espen Rogstad 1994 Kvinesdal

  12. Jona Lie 2001 Høvåg

  13. Øystein Olsen Krogstad 1960 Eydehavn

  14. Camilla Saga 1978 Vegårshei

  15. Per Sveinung Stordrange 1954 Flekkefjord

  16. Bente Naglestad 1975 Byremo

  17. Raymond Holberg Bærø 1974 Vennesla

  18. Jørg Magne Hadland 1953 Lyngdal

  19. Henriette Ubostad 1985 Farsund

  20. Vidar Øvland 1973 Grimstad

  21. Atle Aasen 1985 Søgne

  22. Steinar Kristiansen 1980 Flekkerøy

  23. Ingebjørg Berstad Torp 1961 Arendal

  24. Stefan Christian Wikstad Avila 1993 Kristiansand

  25. Ingerid Emilie Engesland 1989 Evej

  26. Øivind Rogstad 1997 Kristiansand

  27. Celina Hagen 1990 Kristiansand

  28. Eline Hæåk 1998 Konsmo

  29. Torleif Haugland 1953 Gjeving

  30. Thea Eikin 2000 Arendal

  31. Miriam Kroslid Nesje 1983 Lyngdal

  32. Else Lill Skuland 1957 Vennesla

  33. Thor Berhard Sagland 1961 Hovden i Setesdal

  34. Brit Olimstad 1939 Kvinesdal

  35. Svein Jarle Haugland 1975 Bjelland

  36. Hanne Ragnhild Risvold 1949 Flekkefjord

  37. Sveinung Seljås 1958 Åmli

  38. Unni Åkvik Kydland 1968 Flekkefjord

  39. Terje Østebø Eikin 1975 Arendal

  40. Berit Antonsen 1968 Farsund

  41. Andy Handeland 1962 Eiken

  42. Ingrun Eikeland 1973 Farsund

  43. Kjetil Torp 1961 Vegårshei

  44. Karin Lilleøygard Tønnevold 1948 Grimstad

  45. Idar Tronstad 1959 Mandal

  46. Marian Vogsland 1969 Lyngdal

  47. Viggo Lütcherath 1962 Flekkerøy

  48. Terje Imeland 1962 Nodeland

  49. Marry Kleiven 1947 Lindesnes

Fremskrittspartiet

  1. Steinar Bergstøl Andersen 1978 Kristiansand

  2. Andreas Arff 1980 Arendal

  3. Ingrid Merethe Williamsen 1967 Farsund

  4. Mariann Birgitte Slettene 1993 Birkenes

  5. Christian Eikeland 1981 Søgne

  6. Andreas R. K. Jacobsen 1994 Kristiansand

  7. Unni Nilsen Husøy 1973 Audnedal

  8. Anders Kylland 1967 Arendal

  9. Torbjørn Klungland 1973 Flekkefjord

  10. Edward Terjesen 1952 Arendal

  11. Magnus Stø Kittelsen 1978 Risør

  12. Chim Andreas Kjølner 1978 Arendal

  13. Alv Reidal Nepstad 1967 Mandal

  14. Odd Gunnar Tveit 1964 Birkenes

  15. Runar Nilsen 1971 Kvinesdal

  16. Arne Gulbrandsen 1954 Lillesand

  17. Jørn Søvik 1957 Lyngdal

  18. Reidar Jarl Hansen 1956 Mandal

  19. Lene Dolly Bjerkan Langemyr 1979 Grimstad

  20. Stian Omdalsmoen 1992 Froland

  21. Øistein Hatlebakk 1956 Songdalen

  22. Roar Svarstad 1961 Lillesand

  23. Tom Jørgensen 1979 Søgne

  24. Sissiel Ekebland Andersen 1958 Lillesand

  25. Halvard Skaaland 1965 Gjerstad

  26. Martin Konstali 1987 Birkenes

  27. Jannicke Svaba Halvorsen 1998 Kristiansand

  28. Andreas Ingebretsen Aanensen 1999 Vennesla

  29. Arild Birkenes 1946 Songdalen

  30. Jan Erik Hogstad 1977 Flekkefjord

  31. Melina Danica Vuline 1984 Kristiansand

  32. Lise Merethe Ekeland 1972 Søgne

  33. Raymon Skorstad 1958 Arendal

  34. Terje Stalleland 1966 Grimstad

  35. Alf Erik Bergstøl Andrersen 1973 Mandal

Sosialistisk Venstreparti

  1. Mirell Kirchner Høyer-Berntsen 1980 Arendal

  2. Morten Ekeland 1974 Mandal

  3. Kristine Fossheim Godtfredsen 1987 Kristiansand

  4. Rune Sævre 1952 Arendal

  5. Martine Moen 1995 Kristiansand

  6. Tore Inge Aurebekk 1950 Kristiansand

  7. Anija Markovina Wormsen 1968 Farsund

  8. Espen Lia 1972 Lillesand

  9. Anita Aabel 1983 Grimstad

  10. Steinar Dyrli 1952 Flekkefjord

  11. Sølvi Gjerdal Thomassen 1957 Mandal

  12. Frederick Nilsen 1999 Kristiansand

  13. Veslemøy Rabe 1961 Arendal

  14. Kai Christofferersen 1965 Arendal

  15. Rasha Abdallah 1984 Kristiansand

  16. Arild Johannessen 1954 Flekkefjord

  17. Ylva Bull 1971 Lindesnes

  18. Pedro Tomas Arevalo Torres 1952 Vennesla

  19. Aase-Marie Krabbesund 1946 Arendal

  20. Alf Egil Holmelid 1957 Kristiansand

  21. Siri hoff 1947 Grimstad

  22. Håvard Pedersen Flattum 1998 Evje

  23. Gro Hareide 1946 Kristiansand

  24. Per Kjær 1949 Søgne

  25. Gudrun Helene Vikebak Benestad 1959 Kristiansand

  26. Issifou Koanda 1961 Grimstad

  27. Eva Hinlo 1957 Mandal

  28. Andreas Landmark 1997 Kristiansand

  29. Marie-Theres Helgestad Kolnes 1970 Farsund

  30. Paul Magnus Gamlemshaug 1953 Arendal

Rødt

  1. Vivian Hammer Jacobsen 1974 Kristiansand

  2. Knut Henning Thygesen 1953 Risør

  3. Helle Quale Ringereide 1991 Audendal

  4. Kristian Engenes Pedersen 1989 Åmli

  5. Ayat Majbel Saeid 1999 Kristiansand

  6. Røy Frivold Hansen 1967 Vennesla

  7. Janne Rørvik 1965 Arendal

  8. Jon Espen Syvertsen 1977 Arendal

  9. Miriam Ormøy Ibsen 1989 Kristiansand

  10. Ghodratollah Mano Golshan 1961 Kristiansand

  11. Hildegunn Wehus 1980 Farsund

  12. Yngve Kronstad-Johansen 1971 Farsund

  13. Hilde Hansen 1962 Mandal

  14. Per Roger Pedersen 1975 Søgne

  15. Rigmor Synnøve Brox 1969 Grimstad

  16. Adrian Ledaal Gundersen 2001 Arendal

  17. Stine Albæk Christensen 1983 Audnedal

  18. Gard Clausen Nergaard 1993 Marnardal

  19. Linn Iren Oland 1993 Kristiansand

  20. Christopher Wahl 1985 Flekkefjord

  21. Mona Pettersen 1958 Lillesand

  22. Jonny Ingebrigtsen 1957 Arendal

  23. Aina Synnev Bø 1971 Mandal

  24. Lætif Akber 1977 Arendal

  25. Mari Fjordheim Fjermedal 1995 Iveland

  26. Frode Pedersen 1977 Farsund

  27. Toini Garnes 1973 Tvedestrand

  28. Kasper Bekkeli Espeland 1987 Søgne

  29. Minnie Nypan 1959 Kristiansand

  30. Harald Søllesvik 1976 Flekkefjord

  31. Jenny Bakke 2000 Grimstad

  32. Fredrik Berntsen 1991 Arendal

  33. Maria Haugedal 1986 Kvinesdal

  34. John Einar Hobber 1966 Gjerstad

  35. Iben Christine Aanonsen Falkum 2000 Lillesand

  36. Tore Wold 1953 Grimstad

  37. Tamara Kaarup 1980 Arendal

  38. Mohammes Salih Alrawi 1992 Grimstad

  39. Kari Helene Vibe 1946 Risør

  40. Tore Andreas Kinck Johnsen 1987 Tvedestrand

  41. Anne Torunn Engenes 1970 Åmli

  42. Lars Alecander Borsheim 1981 Farsund

  43. Lise Anni Lunden 1987 Lyngdal

  44. Gaute Astrup Lien 1982 Kristiansand

  45. Bodil Kanstad Hansen 1959 Arendal

  46. Marius Halkinrud Thoresen 1981 Lyngdal

  47. Rita Log 1965 Flekkefjord

  48. Patricio Eugenio Silva Diaz 1962 Songdalen

  49. Lillian Drange 1959 Kristiansand

  50. Erik Aasland 1977 Evje og Hornnes

  51. Gunhilde Langerud 1958 Arendal

  52. Stein Furuseth 1951 Songdalen

  53. Marit Jortveit 1957 Vennesla

  54. Halvor Fjermeros 1951 Kristiansand

  55. Lisbeth Reed 1958 Kristiansand

Miljøpartiet De Grønne

  1. Birte Simonsen 1948 Kristiansand

  2. Esben Moy 1962 Grimstad

  3. Oda Sofie Lieng Pettersen 1999 Søgne

  4. Ida Jordal 1985 Lyngdal

  5. Andreas Bernhard Westheimer 1951 Tvedestrand

  6. Mona Shirin Bagheri 2000 Grimstad

  7. Anna Despard Asgard 1974 Kristiansand

  8. Silje Vanessa Samuelsen 1974 Arendal

  9. Lars Verket 1969 Kristiansand

  10. Margit Elisabeth Lindland 1972 Mandal

  11. Tobias Oftedal Stokkeland 1999 Kristiansand

  12. Hildegunn M tønnessen Schuff 1979 Songdalen

  13. Stian Spanne Iversen 1980 Arendal

  14. Christen Kaaveland Egeland 1977 Lillesand

  15. Åsta Mare Evensberget 1991 Tvestrand

  16. Elisabeth Garlie Udjus 1998 Søgne

  17. Rebekka Lundstrøm 1980 Arendal

  18. Bjørn Gautschi 1980 Flekkefjord

  19. May Lis Furenes 1990 Mandal

  20. Brynjar Joa 1961 Farsund

  21. Helge Værland 1964 Risør

  22. Ingeborg Marcussen Hübertz 1973 Tvedestrand

  23. Dag Osvald Nygaars 1957 Hægebostad

  24. Laura Marie La Cour Andresen 1986 Farsund

  25. Michael Golding 1958 Arendal

  26. Arne Georg Nyhus Smedsland 1952 Audnedal

  27. Barbro Raen Thomassen 1955 Birkenes

  28. Tonje Følling Valenzuela 1964 Arendal

  29.  Arne Otto Iversen 2958 Lillesand

  30. Kristine Hognerud Træland 1983 Kristiansand

  31. Yngvar Monstad 1982 Søgne

Demokratene

  1. Vidar Kleppe 1963 Kristiansand

  2. Makvan Kasheikal 1986 Kristiansand

  3. Arild Buli 1962 Kristiansand

  4. Astri Christina Iglebæk 1957 Kristiansand

  5. Roy Fardal 1959 Søgne

  6. Jorunn Aaselle Olsen 1966 Kristiansand

  7. Jan Ove Ragnar Fedde 1951 Grimstad

  8. Tor Erik Danielsen 1958 Arendal

  9. Grethe Olsen 1970 Mandal

  10. Olav Homme 1960 Søgne

  11. Terje Svendsen 1959 Kristiansand

  12. Tore Heidenreich 1952 Kristiansand

  13. Børre Rolf Norland 1954 Marnardal

  14. Elin Fjermeros 1967 Birkenes

  15. Kjell Holbek 1959 Kristiansand

  16. Monika Hamre 1973 Flekkefjord

  17. Åsmund Åmli 1963 Kristiansand

  18. Rolf Arne Snemyr 1969 Lillesand

  19. Lajla Elefskaas 1951 Søgne

  20. Kenneth Sakiland 1960 Flekkefjord

  21. Liv Espeland 1937 Kristiansand

  22. Ernie Naglestad 1958 Kristiansand

  23. Petter Marius Kjølleberg 1933 Borhaug

  24. Margarita Hortemo 1950 Nodeland

  25. Erling Flo Kleppe 1998 Kristiansand

  26. Greet Cecilie Hansen 1947 Kristiansand

  27. Tove Irene Jensen 1954 Songdalen

  28. Rune Hansen Barsgård 1962 Vennesla

  29. Odd Arnold Terjesen 1984 Nedenes

  30. Walther Johanssen 1946 Kristiansand

  31. Eva Kartevoll 1977 Kristiansand

  32. Viggo Hedvin Didriksen 1952 Feda

  33. Geir Dyrstad 1965 Kristiansand

  34. Leif Arne Grødem 1964 Songdalen

  35. Anita Lislevand 1967 Nodeland

  36. Unni Korstvedt 1958 Froland

  37. Lene Tomter Johansen 1966 Kristiansand

  38. Lena Hageland Bolager 1969 Kristiansand

  39. Arild Omdal 1948 Søgne

  40. Lasse Røy Løland 1962 Kristiansand

  41. David Walther 1971 Songdalen

  42. Frode Olav Rikstad 1969 Kristiansand

  43. Vivian Svendsen 1962 Vennesla

  44. Harald Messel 1963 Kristiansand

  45. Sverre Hansson 1947 Kristiansand

  46. Denise Ann Jenner 1967 Kristiansand

  47. Ørnulf Rounge Andersen 1950 Kristiansand

  48. Tormod Jendal 1951 Flekkefjord

  49. Else Uleberg Kristiansand

  50. Jan Simonsen 1953 Kristiansand

Helsepartiet

  1. Egil Hagen 1958 Arendal

  2. Lillian Kristine Egeli 1947 Kristiansand

  3. Knut Arne Tveiten 1960 Arendal

  4. Eivind Larssen 1966 Kristiansand

  5. Bente Rosseland 1971 Farsund

  6. Rohnny Vesterhus 1976 Lyngdal

  7. Erna-Marie Storenes 1967 Grimstad

  8. Erling Steen 1950 Arendal

  9. Lill Thommesen 1969 Arendal

  10. Knut Brox 1947 Kristiansand

  11. Laila Lilleholt 1955 Tvedestrand

  12. Finn Øygarden 1967 Arendal

  13. Marit Melvær 1962 Arendal

  14. Eivind Eliassen 1951 Kristiansand

  15. Pål Frydenberg 1954 Arendal

  16. Tone Pernille Sivertsen 1969 Arendal

  17. Renate Johansen 1981 Arendal

  18. Daniel Thommesen 1997 Arendal

Liberalistene

  1. Harald Dreier Ludianos 1986 Arendal

  2. Oda Kragset 1991 Arendal

  3. Veroniva Marie Danielsen 1995 Kristiansand

  4. Tone Sommerland 1976 Vennesla

  5. Liney Dana Elvarsdottir 1993 Nedenes

  6. Kenneth Tolås 1986 Mosby

  7. Steinar Fredriksen 1993 Kristiansand

  8. Tore Sebastian Damgaard 1993 Nedenes

  9. Daniel Fosseli 1989 Nedenes

  10. Karine Uppstad Mac Donald 1983 Risør

  11. Glenn Solie 1976 Eydehavn

  12. Hans-Jørgen Kristiansen 1995 Vennesla

  13. Jan Benny Årrestad Thomas 1967 Flekkefjord

  14. Andre Brekkemoen 1986 Arendal

  15. John Torald Holmesland 1977 Lindesned

  16. Hans-Martin Kamnes 1995 Kongshavn

  17. Sindre Lolland Thømt 1981 Færvik

  18. Kristofer Robert Spenik 1997 Kristiansand

  19. Geir Steinar Svoren 1991 Arendal

  20. Lasse Haagensen Klausen 1988 Flekkefjord

  21. Amund Julius Eltervåg Andersen 1999 Farsund

  22. Joakim Birkeland-Kristensen 1992 Flekkefjord

  23. Mathias Antonsen Bråtlund 1995 Eyehavn

  24. Benjamin Årøy Ims 1993 Grimstad

  25. Marcus Heed Langnes 2000 Grimstad

  26. Manus Johan Pedersen 1998 Grimstad

  27. Christian Johannessen 1998 Kristiansand

  28. Øystein Hygge Li 1974 Kristiansand

  29. Kristian Dannevig 1983 Arendal

  30. Frode Larsen 1980 Flekkefjord

  31. Samuel Svalland 1995 Kristiansand

  32. Erik Mersland 1993 Kristiansand

  33. Nikolai Grønn Høibo 1986 Kristiansand

  34. Maarten Smith 1985 Kristiansand

  35. Kjetil Andre Liknes 1991 Kristiansand

  36. Jarle Wiers 1986 Tveit

  37. Emil Christopher Solli Melar 1981 Brennåsen

  38. Joar Skansen 1984 Kristiansand

  39. Even Johan Kristensen Iversen 1997 Søgne

  40. Thomas Davis Vihovde 1990 Kristiansand

  41. Hans Eivind Ekaas 1975 Kristiansand

  42. Simen Knut Wetrhus 1985 Kristiansand

  43. Andreas Wiig Wennesland 1997 Songdalen

  44. Mads Erling Stamland 1986 Kristiansand

  45. Terje Moy 1975 Kristiansand

  46. Tore Foss 1966 Bjelland

  47. Ole Jørgen Hansted Søstrand 1990 Mandal

  48. Magnus Nikolai Medby Henriksen 1998 Mandal

  49. Espen Walther Holmesland 1982 Bjelland

  50. Stig-Andre Thorsen 1987 Flekkefjord

  51. Adel Hodzalari 1998 Marnardal

  52. Tinus Øen 2000 Grimstad

  53. Niclas Hjelmtvedt

Partiet De Kristne

  1. Einar Christensen 1955 Arendal

  2. Odd Terje Unhammer Høyland 1988 Mosby

  3. Lill May Vestly 1975 Kristiansand

  4. Torbjørn Theodor Matre Hørte 1969 Eyehavn

  5. Hand Sigurd Egeland 1965 Lindesnes

  6. Annalies Waaland 1940 Grimstad

  7. Frank Rørheim 1970 Froland

  8. Magne Kristensen 1951 Vennesla

  9. Håvars Aanesland 1984 Birkeland

  10. Erik Odd Eriksen 1952 Bykle

  11. Lisbeth Hoskuldsen 1964 Arendal

  12. Gunn Jorna Hagen Messmer 1961

  13. Tone Å. Rysstad 1961

  14. Johannes Hemmingby 1950 Grimstad

  15. Knut Harry Nilsen 1954 Kristiansand

  16. Inger T. S. Kristiansen 1960 Groland

  17. Arnstein Fedøy 1970 Søgne

  18. Avein Tore Kristiansen 1969 Søgne

Pensjonistpartiet

  1. Ingebjørg Amanda Godskesen 1957 Arendal

  2. Nina Margrethe Bie 1957 Lindesnes

  3. Leiv Per Olsen 1943 Lillesand

  4. Harald Alsvik 1946 Tvedestrand

  5. Odd Alik Salvesen 1935 Kristiansand

  6. Linda Rhode 1955 Farsund

  7. Harrieth Møller Lindset 1943 Arendal

  8. Arnt Helleren 1944 Lillesand

  9. Ingebjørg Sagneskar Austenå 1942 Valle

  10. Christian Fridtjof Jensen 1951 Farsund

  11. Anders Bakken 1942 Vegårshei

  12. Øystein Børresen 1948 Lillesand

  13. Øyvind Hvalen 1943 Kristiansand

  14. Liv Heidi Arnesen 1967 Arendal

  15. Svein Upsahl 1952 Grimstad

  16. Ole Odd Berge 1943 Kristiansand

  17. Kari Berthelsen 1937 Søgne

  18. Bodil Wenche Olsen 1947 Froland

  19. Odd Bendik Tengelsen 1945 Arendal

  20. Kari Gulbrandsen 1947 Kristiansand

  21. Rita Gunvor Tønnessen 1946 Lillesand

  22. Thor Gilbertson 1950 Lindesnes

  23. Bjørn Nilsen 1942 Søgne

  24. Jon Kolbjørn Lindset 1933 Arendal

Piratpartiet

  1. Svein Mork Dahl 1974 Arendal

  2. Targeir Attestog 1989 Bygland

  3. Linda Tørklep 1967 Kristiansand

  4. Thomas Gjelsten Sviund 1998 Kristiansand

  5. Emmanuel Dreier Ludianos 1979 Grimstad

  6. John Einar Kåsa 1992 Farsund

  7. Asbjørn Ølnes 1939 Arendal

  8. Joachim Alexander Froholt 1979 Songdalen

  9. Jon Gryte Stødle 1990 Arendal

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på agderposten.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse

annonse

annonse