• Tips oss
  • Nyheter
  • Næringsliv
  • Trafikk
  • Meninger
  • eAvis

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Kultur →

Eva (8) og 13 andre unge klassiske musikere i finale

Opplev fremtidens stjerner nå er slagordet til Ung klassisk. Torsdag til lørdag skal mange unge dyktige musikere derfor spille i Arendal.

foto
FRA GRIMSTAD: Eva Nuo Jiao (8) spiller fiolin. Foto: Agder Musikkråd
Innsendt Sideblikk Denne artikkelen er ikke skrevet av en journalist i Agderposten, og er derfor ikke fri og uavhengig journalistikk. Artikkelen er laget av en ekstern bidragsyter. Vi har funnet innholdet interessant for våre lesere, og publiserer det derfor redigert og tilrettelagt av redaksjonen. Det betales ikke honorar for slike artikler.
Oppdatert: mandag 13. mars 2023 kl. 18:40
Publisert: mandag 13. mars 2023 kl. 18:40 Oppdatert: mandag 13. mars 2023 kl. 18:40
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Klassisk musikk
  • Arendal
Nyhetsredaktør
Pål Yngve Berg
Sjefredaktør
Katrine Lia
Åpningstider
Sentralbord man-fre: 08:00-16:00
Telefon: 37 00 37 00
Besøksadresse
Østregate 5, 4836 Arendal
Postadresse
Østregate 3, 4836 Arendal
Kontakt oss
Redaksjonen
Kundeservice
Marked
Abonnement
Vilkår

Agderposten arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Agderposten har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Agderposten.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.