annonse

Flott innsats i Grane Games – her er alle resultatene

VANT KULE
VANT KULE: Emma Moland Leiknes fra Sørild FIK vant kule med et støt på 11.18 meter i klasse jenter 13 år. Dette bildet er fra et utendørsstevne i mai i fjor. (Foto: Privat)

99 friidrettsutøvere fra både Aust- og Vest-Agder satte hverandre i stevne under Grane Games i Granehallen lørdag. Her er alle resultatene.

Tom Bucher Hansen

Den driftige Arendals-klubben arrangerte Grane Games for n’te gang, og nok en gang stilte tett innpå 100 deltakere opp da IK Grane Friidrett med Bjarne Tufte i spissen inviterte til vårens første innendørsstevne i friidrett for utøvere fra 6 til 15 år.

– Årets stevne ble preget av flere flotte resultater – og mange personlige rekorder, melder Tufte.

Under finner du hele resultatlista for stevnet:

Gutter 10 år:

40 meter:

Kristian Heggtveit Andersen, Grane 7.7

Scott Øverland Knutsen, Grane 8.4

Trym Leander Buvik-Stea (08) Tvedestrand Turn og IF 7.6

Jonathan Siljedal Jørgensen (0 Tvedestrand Turn og IF 8.9

Vegard Malmgreen (08) Tvedestrand Turn og IF 8.2

Leon Ramstad-Ekeberg (08) Ik Grane 7.8

William Sarafian Westergren, Grane 9.1

Benjamin Drange Samuelsen, Mandal og Halse 8.5

Jorik Flikka Stusvik (08) Mandal og Halse 8.0

Oskar Solbakken (08), Grane 7.9

Elias Sørum (08), Grane 9.1

Sondre Rosseland (09), Vindbjart 6.6

Høyde:

Oskar Solbakken (08) Ik Grane 0.80

Scott Øverland Knutsen (08) Ik Grane 0.90

Trym Leander Buvik-Stea (08) Tvedestrand Turn Og IF 1.00

Vegard Malmgreen (08) Tvedestrand Turn Og IF dns

Leon Ramstad-Ekeberg (08) Grane 0.90

Jonathan Siljedal Jørgensen, Tvedestrand Turn Og IF 0.90

Kristian Heggtveit Andersen, Grane 0.85

Kristian Kolnes (08) Grane 0.95

Elias Sørum (08), Grane 1.00

Kule 2 kg:

18 Trym Leander Buvik-Stea (08) Tvedestrand Turn Og IF 5.79

16 Jonathan Siljedal Jørgensen (0 Tvedestrand Turn Og IF 4.74

11 Elias Sørum (08) Ik Grane Arendal Friidrett dns

4 Kristian Heggtveit Andersen (0 Ik Grane Arendal Friidrett 5.29

22 Vegard Malmgreen (08) Tvedestrand Turn Og IF 5.39

32 Leon Ramstad-Ekeberg (08) Ik Grane Arendal Friidrett dns

79 Benjamin Drange Samuelsen ( Mandal og Halse IL-Friidrett 4.12

25 William Sarafian Westergren (0 Ik Grane Arendal Friidrett 4.05

28 Sondre Rosseland (09) Vindbjart, IL 6.11

80 Jorik Flikka Stusvik (08) Mandal og Halse IL-Friidrett 5.93

8 Oskar Solbakken (08) Ik Grane Arendal Friidrett 4.30

94 Scott Øverland Knutsen (08) Ik Grane Arendal Friidrett dns

 

Lengde

80 Jorik Flikka Stusvik (08) Mandal og Halse 2.46

25 William Sarafian Westergren, Grane 2.25

79 Benjamin Drange Samuelsen, Mandal og Halse 2.24

8 Oskar Solbakken (08) Ik Grane 2.79

10 Kristian Kolnes (08) Ik Grane 2.67

32 Leon Ramstad-Ekeberg (08) Ik Grane 2.83

11 Elias Sørum (08) Ik Grane 0

16 Jonathan Siljedal Jørgensen (0 Tvedestrand Turn Og IF 2.10

22 Vegard Malmgreen (08) Tvedestrand Turn Og IF 2.46

4 Kristian Heggtveit Andersen (0 Ik Grane 2.76

28 Sondre Rosseland (09) Vindbjart, IL 3.95

94 Scott Øverland Knutsen (08) Ik Grane 2.46

18 Trym Leander Buvik-Stea (08) Tvedestrand Turn 2.98

Gutter 11 år

40 meter

1 5 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 6.0

2 31 Filip Aleksander Bak (07) Ik Grane Arendal Friidrett 6.5

3 17 Magne Goutbeek (07) Tvedestrand Turn Og IF 6.8

4 26 Sverre Øigård (07) Ik Grane Arendal Friidrett 7.1

5 20 Mathias Brochmann (07) Tvedestrand Turn Og IF 8.0

Høyde

1 5 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 1.52

2 20 Mathias Brochmann (07) Tvedestrand Turn Og IF 1.20

3 17 Magne Goutbeek (07) Tvedestrand Turn Og IF 1.15

Kule 2,0kg

1 5 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 9.11

2 31 Filip Aleksander Bak (07) Ik Grane Arendal Friidrett 6.65

3 17 Magne Goutbeek (07) Tvedestrand Turn Og IF 5.84

4 20 Mathias Brochmann (07) Tvedestrand Turn Og IF 5.83

Lengde

1 5 Anthony Ommundsen Johnsen Ik Grane Arendal Friidrett 4.68

2 31 Filip Aleksander Bak (07) Ik Grane Arendal Friidrett 3.63

3 17 Magne Goutbeek (07) Tvedestrand Turn Og IF 3.55

4 20 Mathias Brochmann (07) Tvedestrand Turn Og IF 3.28

5 26 Sverre Øigård (07) Ik Grane Arendal Friidrett 3.06

Gutter 12 år

40 meter

1 24 Asbjørn Randhol Sunde (06) Søgne IL 6.9

2 93 Johannes Hole (06) Ik Grane Arendal Friidrett 7.2

Høyde

1 93 Johannes Hole (06) Ik Grane Arendal Friidrett 1.05

Kule 3 kg

1 24 Asbjørn Randhol Sunde (06) Søgne IL 5.73

2 93 Johannes Hole (06) Ik Grane Arendal Friidrett 4.56

Lengde

1 24 Asbjørn Randhol Sunde (06) Søgne IL 3.59

2 93 Johannes Hole (06) Ik Grane Arendal Friidrett 2.97

Gutter 13 år:

40 meter

1) Henrik Helgesen Danielsen, Grane 5.9

2) Nicholas Ommundsen (05) Ik Grane 6.5

3) Åge Øigård (05) Ik Grane 7.4

Jonas Ansgar Gauperaa, Grane dns

3,0kg

1) Nicolai Omholt Dahl, Grane 8.60

2) Henrik Helgesen Danielsen, Grane 8.44

3) Nicholas Ommundsen (05) Ik Grane 6.35

Lengde

1) Åge Øigård, Grane 3.20

Nicolai Omholt Dahl, Grane dns

Henrik Helgesen Danielsen, Grane dns

Jonas Ansgar Gauperaa-ehneb, Grane dns

Gutter 15 år

40 meter

1 87 Sindre Fidje Andersen (03) Granli IL 5.4

2 57 Oscar Sarafian Westergren (03 Ik Grane 5.8

3 60 Magnus Storfjord (03) Ik Grane 6.0

Kule 4,0kg

1 Sindre Fidje Andersen (03) Granli IL 12.59

Lengde

1 87 Sindre Fidje Andersen (03) Granli IL 5.65

2 60 Magnus Storfjord (03) Ik Grane Arendal Friidrett 4.93

3 57 Oscar Sarafian Westergren (03 Ik Grane Arendal Friidrett 4.31

Gutter 16 år:

40 m

12 Mathias Bekkevold Jensen (02) Ik Grane Arendal Friidrett dns

Gutter 6 år

40 m

46 Torje Eieland Eivindson (12) Vindbjart, IL 9.2

69 Nils Steinsland (12) Vindbjart, IL 9.0

Lengde satssone

46 Torje Eieland Eivindson (12) Vindbjart, IL 2.07

69 Nils Steinsland (12) Vindbjart, IL 2.19

Gutter 7 år

40 m

27 Nore Toke Thorsnes (11) Ik Grane Arendal Friidrett dns

66 Haakon Jørgensen (10) Ik Grane Arendal Friidrett 8.4

95 Bendik Walha Stabel (11) Vindbjart, IL 8.3

65 Leon Grønlund Skretteberg (11 Ik Grane Arendal Friidrett 7.8

23 Stefan Thor Hall (11) Tvedestrand Turn Og IF 8.4

43 Magnus Aslesen (11) Ik Grane Arendal Friidrett 10.6

15 Otto Johansen Smedsaas (11) Ik Grane Arendal Friidrett 9.1

Lengde

23 Stefan Thor Hall (11) Tvedestrand Turn Og IF 2.09

66 Haakon Jørgensen (10) Ik Grane Arendal Friidrett 2.40

15 Otto Johansen Smedsaas (11) Ik Grane Arendal Friidrett 2.32

27 Nore Toke Thorsnes (11) Ik Grane Arendal Friidrett 1.45

65 Leon Grønlund Skretteberg (11 Ik Grane Arendal Friidrett 2.43

Lengde satssone

96 Aksel Lauvdal Myhren (11) Ik Grane 2.61

43 Magnus Aslesen (11) Ik Grane Arendal Friidrett 0.90

Gutter 8 år

40 m

98 Theodor Valvik Nilsen (10) Ik Grane Arendal Friidrett 9.7

34 Tobias Harildstad (10) Vindbjart, IL 8.7

36 Johannes Seime (10) Ik Grane Arendal Friidrett 8.1

61 Andreas Berulvsen Zaar (10) Ik Grane Arendal Friidrett 9.0

67 Markus Bakken Lindekleiv (10) Vindbjart, IL 7.8

52 Heine Askildsen-Gunnes (10) Ik Grane Arendal Friidrett 8.5

37 Filip Berge Skipstein (10) Ik Grane Arendal Friidrett 8.8

99 Elias Berg Madsen (10) Ik Grane Arendal Friidrett 7.8

97 Jonathan Øverland Knutsen (1 Ik Grane Arendal Friidrett 8.3

62 Erling Nikolay Borg (10) Ik Grane Arendal Friidrett 8.5

51 Magnus Longum Gauperaa (10 Ik Grane 8.4

Lengde satssone

67 Markus Bakken Lindekleiv (10) Vindbjart, IL 2.73

97 Jonathan Øverland Knutsen (1 Ik Grane 2.88

61 Andreas Berulvsen Zaar (10) Ik Grane 2.13

98 Theodor Valvik Nilsen (10) Ik Grane 2.00

36 Johannes Seime (10) Ik Grane 2.37

51 Magnus Longum Gauperaa (10 Ik Grane 2.29

52 Heine Askildsen-Gunnes (10) Ik Grane 2.43

99 Elias Berg Madsen (10) Ik Grane 2.53

37 Filip Berge Skipstein (10) Ik Grane 2.33

34 Tobias Harildstad (10) Vindbjart, IL 2.30

62 Erling Nikolay Borg (10) Ik Grane Arendal Friidrett 2.47

Gutter 9 år

40 m

71 Markus Skrettingland (09) Tvedestrand Turn Og IF 8.2

45 Heine Johansen Smedsaas (0 Ik Grane Arendal Friidrett 7.0

44 Theo Reber-Trosby (09) Vindbjart, IL 7.0

73 Marius Skauen (09) Tvedestrand Turn Og IF 7.9

70 Olve Broms-Espeland (09) Tvedestrand Turn Og IF 8.2

47 Angelo Ommundsen Johnsen ( Ik Grane Arendal Friidrett 7.3

75 Håkon Goutbeek (09) Tvedestrand Turn Og IF 7.7

55 Tell Torstveit Thorsnes (09) Ik Grane Arendal Friidrett 7.6

76 Jakob Logi Hall (09) Tvedestrand Turn Og IF 8.1

72 Silas Eriksen Malmgren (09) Tvedestrand Turn Og IF 7.8

74 Emil Hunemo Songe (09) Tvedestrand Turn Og IF 7.2

Lengde satssone

47 Angelo Ommundsen Johnsen, Grane 2.98

44 Theo Reber-Trosby (09) Vindbjart, IL 3.24

76 Jakob Logi Hall (09) Tvedestrand Turn Og IF 2.43

45 Heine Johansen Smedsaas (0 Ik Grane 3.01

73 Marius Skauen (09) Tvedestrand Turn Og IF 2.29

55 Tell Torstveit Thorsnes (09) Ik Grane Arendal Friidrett 2.79

72 Silas Eriksen Malmgren (09) Tvedestrand Turn Og IF 2.68

74 Emil Hunemo Songe (09) Tvedestrand Turn Og IF 2.71

71 Markus Skrettingland (09) Tvedestrand Turn Og IF 2.04

70 Olve Broms-Espeland (09) Tvedestrand Turn Og IF 1.97

75 Håkon Goutbeek (09) Tvedestrand Turn Og IF 2.40

Jenter 10 år:

40 m

85 Christine Abrahamsen Vinterm Ik Grane Arendal Friidrett 7.9

9 Stella Tomine van der Zant (08 Ik Grane Arendal Friidrett 7.7

6 Regine Morland (08) Ik Grane Arendal Friidrett dns

13 Mathea Marie Persen (08) Ik Grane Arendal Friidrett 8.3

7 Andrea Serine Strand Hammon Ik Grane Arendal Friidrett 8.5

19 Vilde Hunemo Songe (08) Tvedestrand Turn Og IF 6.8

21 Ingrid Elise Grasåsen (08) Tvedestrand Turn Og IF 8.4

1 Alexandra Pernilla Emilie Keml Ik Grane Arendal Friidrett 8.6

Høyde

9 Stella Tomine van der Zant (08 Ik Grane Arendal Friidrett 0.95

19 Vilde Hunemo Songe (08) Tvedestrand Turn Og IF 0.95

1 Alexandra Pernilla Emilie Keml Ik Grane Arendal Friidrett 0.85

86 Linnea Gustavsen (08) Ik Grane Arendal Friidrett 0.90

6 Regine Morland (08) Ik Grane Arendal Friidrett dns

7 Andrea Serine Strand Hammon Ik Grane Arendal Friidrett 0.90

21 Ingrid Elise Grasåsen (08) Tvedestrand Turn Og IF 0.85

85 Christine Abrahamsen Vinterm Ik Grane Arendal Friidrett 0.90

Kule 2 kg

19 Vilde Hunemo Songe (08) Tvedestrand Turn Og IF 4.32

7 Andrea Serine Strand Hammon Ik Grane 4.66

85 Christine Abrahamsen Vinterm Ik Grane 4.36

6 Regine Morland (08) Ik Grane Arendal Friidrett dns

1 Alexandra Pernilla Emilie Keml Ik Grane 3.10

13 Mathea Marie Persen (08) Ik Grane 5.14

21 Ingrid Elise Grasåsen (08) Tvedestrand Turn Og IF 3.15

9 Stella Tomine van der Zant (08 Ik Grane 4.10

Lengde

9 Stella Tomine van der Zant, Grane 2.57

21 Ingrid Elise Grasåsen (08) Tvedestrand Turn Og IF 2.06

7 Andrea Serine Strand Hammon Ik Grane 2.68

19 Vilde Hunemo Songe (08) Tvedestrand Turn Og IF 2.88

1 Alexandra Pernilla Emilie Keml Ik Grane 2.13

85 Christine Abrahamsen Vinterm Ik Grane 2.71

13 Mathea Marie Persen (08) Ik Grane 2.73

6 Regine Morland (08) Ik Grane dns

Jenter 11 år:

40 m

89 Alva Maria Gautestad (07) Ik Grane 8.1

2 Synne Sleeper (07) Vindbjart, IL 7.2

Høyde

1 2 Synne Sleeper (07) Vindbjart, IL 1.15

2 89 Alva Maria Gautestad (07) Ik Grane 1.05

Kule 2 kg

1 2 Synne Sleeper (07) Vindbjart, IL 5.03

Lengde

89 Alva Maria Gautestad (07) Ik Grane dns

Jenter 12 år

40 m

40 Karen Sophie Ommundsen, Grane 7.4

J-12 Kule 2,0kg

1 40 Karen Sophie Ommundsen, Grane 5.19

Jenter 13 år

40 m

1 Birgitta Dahlen, Grane 6.2

2 Sunniva Knutsen Anthonsen, Grane 6.7

3 Caroline Ottersland Andresen, Grane 7.2

Kule 2 kg

1) Emma Moland Leiknes, Sørild FIK 11.18

2) Birgitta Dahlen (05) Ik Grane 7.33

3) Sunniva Knutsen Anthonsen, Grane 7.13

4) Caroline Ottersland Andresen, Grane 5.83

Lengde

1 59 Birgitta Dahlen, Grane 3.74

2 64 Caroline Ottersland Andresen, Grane 3.65

3 14 Sunniva Knutsen Anthonsen,k Grane 3.05

Jenter 14 år

40 m

1 81 Rakel Færevaag Bekken (04) Mandal og Halse 5.8

2 3 Emma Maria Liduina van der Z Ik Grane 5.9

3 83 Frida Støle Haven (04) Mandal og Halse 6.1

4 78 Ulla Woxen Osestad (04) Mandal og Halse 6.2

5 77 Rebecka Haaland (04) Sørild FIK 6.3

Høyde

1 77 Rebecka Haaland, Sørild FIK 1.44

2 78 Ulla Woxen Osestad, Mandal og Halse 1.38

3 3 Emma Maria Liduina van der Z, Ik Granet 1.30

Kule 3 kg

1 3 Emma Maria Liduina van der Z Ik Grane 8.06

2 83 Frida Støle Haven (04) Mandal og Halse 7.33

3 81 Rakel Færevaag Bekken (04) Mandal og Halse 5.90

4 78 Ulla Woxen Osestad (04) Mandal og Halse 5.86

Lengde

1 81 Rakel Færevaag Bekken (04) Mandal og Halse 4.70

2 77 Rebecka Haaland (04) Sørild FIK 4.25

3 3 Emma Maria Liduina van der Z Ik Grane 3.99

4 78 Ulla Woxen Osestad (04) Mandal og Halse 3.97

Jenter 15 år

40 meter:

1 42 Kaia Morland (03) Ik Grane 6.1

Kule 3 kg:

42 Kaia Morland (03) Ik Grane 7.05

Jenter 6 år:

40 m

Tuva Reber-Trosby, Vindbjart, IL 8.9

Amanda Omdal Hildebrandt, Vindbjart, IL 11.8

Frida Røiseland Aas (13) Vindbjart 10.7

Lengde satssone

Tuva Reber-Trosby, Vindbjart, IL 2.50

Amanda Omdal Hildebrandt, Vindbjart, IL 1.50

Frida Røiseland Aas (13) Vindbjart, IL 1.70

Jenter 7 år:

40 m

Leonora Omdal Hildebrandt, Vindbjart, IL 10.5

Lengde satssone

Leonora Omdal Hildebrandt, Vindbjart, IL 1.60

Jenter 8 år:

40 meter:

53 Norma Heggtveit Andersen (10 Ik Grane 8.9

92 Stella Øverland Knutsen (10) Ik Grane 9.2

35 Emilia Widerøe Hodne (10) Vindbjart, IL 7.4

41 Hedda Longum Gauperaa (10) Ik Grane 8.7

84 Linea Aslaksen Johansen (10) Granli IL 7.9

50 Emile Louise Strand Hammond Ik Grane dns

Lengde satssone:

92 Stella Øverland Knutsen (10) Ik Grane 2.65

53 Norma Heggtveit Andersen (10 Ik Grane 2.35

35 Emilia Widerøe Hodne (10) Vindbjart, IL 2.75

Lengde satssone

50 Emile Louise Strand Hammond Ik Grane dns

84 Linea Aslaksen Johansen (10) Granli IL 2.20

41 Hedda Longum Gauperaa (10) Grane 2.60

Jenter 9 år:

40 meter:

49 Tiril Røiseland Aas (09) Vindbjart, IL 8.6

48 Sofie Eivindson (09) Vindbjart, IL 7.5

90 Tomine Viseth (09) Ik Grane 8.5

91 Thea Solstrand (09) Vindbjart, IL 10.1

Lengde satssone

91 Thea Solstrand (09) Vindbjart, IL dns

90 Tomine Viseth (09) Ik Grane 2.10

49 Tiril Røiseland Aas (09) Vindbjart, IL 2.30

48 Sofie Eivindson (09) Vindbjart, IL 3.15

annonse