Med et lyseblått kjærlighetssmykke på 15 fot, kommer ikke Larsen tomhendt til Risør første uka i august.
I år får Risør Trebåtfestival besøk av Jan Erik Larsen, kjent fra TV programmet Autofil. Med seg har han båten som ble bygget i Autofil, med døpenavnet ”Loveboat”.
Sjeldent har vel Risør Trebåtfestival kunne vise til tilsvarende amorøse flytende fartøy, med dobbeltseng både inne i båten og på taket.
Listene over båter og håndverkere som kommer til festivalen viser allerede nå en økning i forhold til deltakertallene fra rekordåret i fjor. Frem til nå er det over 130 båter som har meldt sin ankomst. Dette skriver trebåtfestivalen i en pressemelding.
Programmet er på plass og forhåndssalget er i gang.
Risør Trebåtfestival arrangeres 5-8. august.
LOVE IS BLUE: Med denne amorøse båten kan det drives hyggelig samvær i dobbeltseng i naturlig bølgetakt.